מכונת אספרסו

אפשר לשתות קפה משובח גם מחוץ לאיטליה

כל אדם שנשאל יגיד מה הוא עושה בבוקר דבר ראשון יגיד לנו משהו אחר, אך מה שכן יהיה משותף בין כל האנשים זה שבשלב מסוים של הבוקר הם שותים קפה. קשה לדמיין את החיים שלנו ללא קפה, וכל מי שהיה באיטליה היה רוצה לדמיין את הקפה הטוב האיטלקי בבית שלו. השאלה היא איך אפשר לעשות את זה, כי למרות שהעולם שלנו הפך להיות הרבה יותר קטן והכול הפך להיות אפשרי, עדיין קשה למצוא מכונות אספרסו כמו אלה שנמצאות באיטליה.

חשיבות מכונת הקפה שלכם

מה שאתם חייבים לדעת לגבי קפה איכותי וטעים שהייתם רוצים לשתות בכל בוקר, זה שאומנם מכונות אספרסו טובות זה הבסיס שלו, אך צריך שיהיו לכם עוד כמה דברים. צריך לטחון את הקפה כמו שצריך וגם לעשות אותו בטמפרטורה הנכונה, ויש כאלה שאומרים שצריך להיוולד למשפחה איטלקית מסורתית כדי שהטעם יהיה באמת טוב. מה שבטוח זה שהיום יש לכם סיכוי גדול יותר לעשות אפילו בבית הפרטי שלכם קפה טוב, כי עם המכונות המשוכללות שאפשר למצוא גם בישראל הרי שכל קפה יהפוך להיות טעים. אם תקפידו על השילוב שבין מכונת אספרסו טובה ובין קפה איכותי הרי שמהר מאוד גם אתם תמצאו את הדרך לעשות את אותו קפה חלומי שבוודאי שתיתם ברומא לפני שנים.

קפה טוב עושה את היום שלנו לאחר

אם עד היום לא השקעתם מחשבה רבה בנושא הקפה, אתם תראו שאם תתחילו להכין קפה טוב הימים שלכם ייראו אחרת. יש השפעה מאוד גדולה לארוחת הבוקר ולקפה שלנו על איך שנראה היום, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאם הקפה יהיה טעים היום שלכם יהיה יפה יותר.

כדאי לבדוק את המכונות של לה פבוריטה

מאת

מירי ביטון

שמי מירי ביטון, יחצ"נית בעברי וכיום עוסקת בתחום הפרסום. בנוסף, אני מפעילה את הבלוג הזה כתחביב ועל מנת לספק חדשות ועדכונים בתחום האירועים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *