צילום מגנטים

מתחתנים? למה אתם חייבים שיהיה לכם צלם מגנטים בחתונה

אם בעבר הלא רחוק, צילום מגנטים היה נחשב כגימיק שהוא "nice to have" בחתונות, הרי שהיום האטרקציה הזו הולכת והופכת יותר ויותר לאטרקציית חובה – ואין זה משנה אם מדובר בחתונה גדולה ומפוארת של 500 איש או חתונה קטנה ואינטימית של 100 איש. כמו שלא תוותרו על צלם מקצועי שיבוא ויתעד את הרגעים החשובים והנדירים של האירוע, סביר להניח שלא תרצו לוותר גם על צלם מגנטים שיסתובב בין האורחים, יתעד אותם וידפיס את התמונות באופן מיידי ובאיכות גבוהה.

למידע נוסף על מגנטים לאירועים >>

אז כן, צילום מגנטים הוא משהו שקשה מאד לוותר עליו באירועים של היום, ובפרט חתונות. כמעט כל האורחים מצפים שיהיה צלם מגנטים שיסתובב בינהם ויתעד את כל הרגעים המצחיקים, המרגשים וכמובן – אותם, שתהיה לכם מזכרת נחמדה לקחת הביתה ולתלות על המקרר.

כמו כן, יש זוגות הנוהגים לחלק מגנטים בנוסף להזמנה לאירוע – בכדי לתלות על המקרר שתהיה תזכורת יומיומית לאורחים שלהם על התאריך המיועד – אבל זה כבר סיפור אחר.

אחד היתרונות הגדולים של מגנטים לאירועים היא העובדה שהאטרקציה היא מיידית. הצלם מצלם סשן צילומים באירוע – הולך להדפיס סבב של תמונות מוצלחות, ואז תולה את זה על הלוח המפורסם של המגנטים, שמקרים מסוימים משתרך ליד תור ארוך של אנשים שרוצים לראות איך יצאו, ואז ללכת להשוויץ בתמונה הפוטוגנטית שיצאה להם.

אנחנו הישראל אוהבים הכל "כאן ועכשיו" – ולכן צילום מגנטים בהחלט בא לענות על צורך זה ולא מןמ הנמנע שזו אחת הסיבות שהאטרקציה זו הפכה למס' אחד בארץ.

מאת

מירי ביטון

שמי מירי ביטון, יחצ"נית בעברי וכיום עוסקת בתחום הפרסום. בנוסף, אני מפעילה את הבלוג הזה כתחביב ועל מנת לספק חדשות ועדכונים בתחום האירועים!

One thought on “מתחתנים? למה אתם חייבים שיהיה לכם צלם מגנטים בחתונה”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *