מצננים לאירועים

מצננים לאירועים

עריכת אירוע גדול בחוץ מחייבת שימת לב לפרטים הקטנים ביותר. למעשה, זה בדיוק מה שמבדיל בין אירוע מוצלח בחוץ לבין אירוע כושל בחוץ. הסביבה הטבעית מעמידה בפנינו אתגרים קשים ומיוחדים, אבל החדשות הטובות הן שניתן להתגבר על כל האתגרים השונים אם רק מעניקים להם קצת מחשבה. בסופו של דבר, האורחים שלכם צריכים להנות באירוע, ולכן חשוב מאוד כי תצליחו לאתר את כל המפגעים הפוטנציאליים העומדים בפני עריכת האירוע שלכם בחוץ ולא בתוך אולם, וכי תשכילו להתגבר עליהם באופן אשר יראה לאורחים שלכם עד כמה חשבתם עליהם.

הבעיה – חום ולחות

אחת הבעיות הגדולות ביותר בעריכת אירוע גדול בחוץ היא מזג האוויר. מזג האוויר בישראל הוא לרוב נוח מאוד, כלומר לא צפוי ברוב השנה גשם או שלג. הבעיה מגיעה דווקא מהכיוון האחר. לרוב בישראל חם מאוד ולח מאוד. כאשר האירוע שלכם נערך בחוץ, אין אפשרות להשתמש במזגן כפי שניתן להשתמש בתוך אולם. אם האורחים שלכם יסבלו מחום או מלחות, זה יכול לקלקל את כל האירוע. איך אפשר לאכול כאשר חם, ואיך אפשר לרקוד ולשמוח כאשר חם? תחשבו על הנשים אשר השקיעו, התלבשו והתאפרו, אבל הן לא מסוגלות לזוז מהכיסא שלהן בשל החום והלחות הגבוהים והמציקים, וחשבו על הגברים אשר מתביישים לקום ולרקוד כדי לא להזיע.

הפתרון – מצננים ניידים לאירועים

כמו לכל בעיה, הדבר החשוב ביותר הוא באיתור הבעיה. ברגע שהבנתם כי יש סיכוי שיהיה חם באירוע שלכם, וברגע שאתם מבינים עד כמה חום ולחות יכולים להרוס לכם את האירוע ולאורחים שלכם את החוויה, הדרך לפתרון היא קצרה הרבה יותר.

מצננים ניידים לאירועים מאפשרים לכם לקרר את האווירה תרתי משמע. מצננים הם למעשה מאווררים גדולים במיוחד, אשר מתיזים טיפות מים בלתי מורגשות. התוצאה היא דומה מאוד לזה של מזגן – קור נעים, ברמה אשר אפשר לשלוט עליה, וצינון החום והלחות באופן אשר מקל מאוד על השהייה בחוץ.

לסיכום, אם אתם עורכים אירוע בחוץ, מזג האוויר הישראלי מחייב אתכם להשקיע באורחים ולצנן אותם עם מצננים לאירועים.

מאת

מירי ביטון

שמי מירי ביטון, יחצ"נית בעברי וכיום עוסקת בתחום הפרסום. בנוסף, אני מפעילה את הבלוג הזה כתחביב ועל מנת לספק חדשות ועדכונים בתחום האירועים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *