אירועים

הולכת לאירוע חשוב? הסרת שיער בחורף!

23 בספטמבר 2014 על-ידי מירי ביטון ב- ביגוד לאירועים עם 0 תגובות

הולכת לאירוע חשוב? הסרת שיער בחורף!

לא הרבה אנשים יודעים שיש הבדל משמעותי בין הסרת שיער בחורף לבין הסרת שיער בקיץ ובעונות היותר חמימות של השנה. מאמר זה יסביר לקוראים מה היתרונות של הסרת שיער בתקופה המאפירה והגשומה ביותר של השנה ויספק נקודות חשובות נוספות אודות העניין.

הסרת שיער

רוב האנשים נזכרים שהם חייבים להוריד שיער באזור זה או אחר בגופם כאשר קרני השמש מתחילות להיות חזקות ומזכירות להם שהם מעוניינים להציג גוף חטוב וחלק בחוף הים ובבריכה. הבעיה היחידה היא שהם אינם לוקחים בחשבון שלא תמיד ניתן לבצע פעולת הסרת שיער בעונה זו וזאת משום הנזקים שהשמש יכולה לגרום לעור ומשום שרוב השיטות להסרת שיער אינן פועלות היטב על עור שזוף.

הסרת שיער בחורף

רוב המומחים במכוני הקוסמטיקה אליהם תפנו על מנת להתחיל בטיפול הסרת שיער בלייזר, טכנולוגיית קרני אור SHR וטכנולוגיות נוספות, יאמרו לכם שהטיפול צריך להיעשות בתקופת החורף. אנשים שהשתזפו ומגיעים לטיפול מגיעים לעיתים עם עור יבש ועם עור בצבע שאינו הגוון הטבעי שלהם.. דבר זה יכול להוביל לכך שהעור יינזק מהלייזר או מה-IPL, דבר שיכול לבוא לידי ביטוי בכתמים מכוערים על העור ובמצבים מסוימים גם כוויות. במקרה של טיפולים בטכנולוגיית האור SHR, ניתן לעשות את הטיפולים גם בתקופת הקיץ, אך אם יש אפשרות לבצע הסרת שיער בלייזר בחורף ללא חשיפת הגוף לסכנה של קרני השמש החזקות, למה לא לבצע זאת?

לסיכום, הסרת שיער בחורף אידיאלית לכל אחד ולכל אחת. כיוון שכל אחד מעוניין להשיג את התוצאה המושלמת בקיץ, ההמלצה היא תמיד להתחיל את טיפול הסרת השיער כבר בחורף ובחודשי יולי אוגוסט להציג את התוצאה הנפלאה של עור חלק וגוף שזוף.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*