כלה בחתונתה

הטרנד החדש: להתחתן בבית!

אם החלטתם שאתם מעוניינים בחתונה אינטימית באווירה ביתית, בוודאי תשמחו לשמוע על אפשרות של חתונה בבית. מאמר זה יגולל בפניכם אודות יתרונותיה הרבים של סוג זה של חתונה וכיצד עושים זאת.

חתונה בבית- על מה מדובר?

הרבה אנשים מרימים גבה כאשר אומרים להם שהם יכולים להתחתן בביתם. הם יודעים שתמיד הם חלמו להתחתן בסביבה המוכרת להם, אך הם גם ידעו שכל חתונה חייבת להיערך באולם או בגן אירועים. כיום, יש גם אפשרות להתחתן בבית. אם יש לכם חצר, גינה, קומת גג או דונמים שמשתייכים אל החלקה המשפחתית של הוריכם במושב או בכפר, יש אפשרות לשכור את שירותיה של חברת הפקות שמספקת שירות הפקת חתונה בבית (או למשל, חתונה בוילה)

בחירת מנהל הפקת חתונות מתאים

חברה שמציעה שירות הפקת חתונה מציעה מנהל פרויקט חתונה בבית שיגיע אליכם, ישמע מדוע אתם מעוניינים לערוך את החתונה שלכם בבית, ישמע מהו הקונספט בו אתם מעוניינים והדברים החשובים לכם ובהתאם יגיע להחלטות מסוימות לגבי החתונה ויאשר את הרעיונות אתכם. טרם אתם מחליטים לשכור את שירותיו של מפיק חתונה בבית, חשוב מאוד לוודא את הדברים הבאים:

  • כימיה– חשוב לוודא שיש כימיה תקשורתית ביניכם לבין המפיק. תקשורת נכונה תוביל להחלטות מוצלחות, הבנה אחד של השני וחתונה מוצלחת.
  • פרק זמן– חשוב לדעת שהפקת חתונה היא פרויקט שדורש הכנה מקדימה בדיוק כמו כל חתונה. כאן, חשוב לקחת בחשבון שיש לשכור את שירותיו של מנהל/המפיק לפחות חצי שנה טרם מועד החתונה.
  • השירות כולל– שירות חתונה לבית אמנם כולל מנהלת של הפרויקט שתפקידה "לתפור" את החלומות של בני הזוג לכדי חתונה, אך יש גם אנשי צוות רבים שמעורבים בתכנון החתונה וחשוב מאוד לדעת מי הם. צוות הפקת חתונה  יכלול מנהלת הפקה, עובדי הפקה, אנשי מקצוע בתחום העיצוב, האוכל, המוזיקה ועוד.

מאת

מירי ביטון

שמי מירי ביטון, יחצ"נית בעברי וכיום עוסקת בתחום הפרסום. בנוסף, אני מפעילה את הבלוג הזה כתחביב ועל מנת לספק חדשות ועדכונים בתחום האירועים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *