ימי הולדת לילדים

הפעלות לילדים – כי ילד עסוק זה ילד רגוע…

חכמים וגדולים מאיתנו אמרו שילדים זה שמחה, ולא אנחנו אלו שנתווכח. אלא שאם תיקחו את השמחה הזו ותניחו אותה בצד בלי פעילות, במצב של, איך נאמר, שעמום מתקדם, השמחה עלולה לשנות את פניה ברגע…

וזו בדיוק הסיבה מדוע הפעלות לילדים נחשבות בעיניי הורים רבים ל"מצילות חיים". הילדים פעילים, עסוקים, מוציאים אנרגיות ונהנים. ולהורים? שקט ושלווה למספר שעות טובות. במאמר זה נסקור מגוון הפעלות לילדים ליום הולדת או ככה סתם… בשביל הכיף!

דירוג הפעילויות האהובות

הפעלות, מופעים וסדנאות הן רק חלק מהרשימה, המיועדת לילדים בכל הגילאים. מומלץ בחום על ידי הורים רבים שניסו.  להלן דירוג חמשת הפעילויות היותר אהובות על מרבית הילדים. כמובן שאין מדובר בנתון רשמי, אלא בחוות דעתנו המבוססת על הניסיון שלנו בלבד.

סדנת בישול לילדים

  • המקום החמישי המכובד שייך להולכים על ארבע. לפעמים גם על שמונה. ולעיתים הם בכלל זוחלים! אנו מדברים כמובן על בעלי החיים, ועל החיבור המדהים בינם לבין ילדים. האחרונים אוהבים אותם, משחקים איתם, ותוך כדי משפרים תחומי חיים משמעותיים כגון אינטליגנציה רגשית, נתינה לזולת, הבעת רגשות ועוד.
  • במקום הרביעי תמצאו הפעלות לילדים מתחום היצירה. ילדים אוהבים להרגיש חלק פעיל ולא צופים פאסיביים. סדנאות יצירה, בהם פרי ידם של הילדים מוליד תמונות, אביזרים, פסלים, ציורים ועוד, מביא אותם לסיפוק אמיתי. מדובר בסדנאות נהדרות ומעשיות, התורמות לילד באספקטים רבים.
  • הגענו למקום השלישי, ומדליית הארד הולכת לכל נושא התאטרון ואומנויות הבמה. הילדים לומדים כיצד לעמוד על במה, יכולת אלתור, תנועה, ביטחון עצמי, דינמיקה קבוצתית ועוד. זהו תחום אהוב במיוחד אשר מפעיל את הדמיון בצורה נהדרת.
  • למקום השני מגיעות פעילויות הספורט למיניהן. המובילים בתחום הם חוגי ההתעמלות, אומנויות הלחימה בראשות ג'ודו (בעיקר, אבל לא רק לבנים), וגם ריקוד ניתן להחשיב כספורט, בהתחשב באלמנטים הרבים שהוא משפר אצל הילד. אין ספק, פעילויות אקטיבית, מאומצת ומעייפת מוציאה את הטוב מהילדים שלנו…
  • ומדליית הזהב, גבירותיי ורבותיי, הולכת בגאווה וגאון לעולם המוסיקלי. שירים וריקודים, מופעים ומעגלי מתופפים. לאיזה מקום שלא תיקחו את העניין, ההנאה מובטחת. שלל אפשרויות נהדרות שבכולן הילדים משתתפים ונהנים. באחריות.

באתר דליצ'יס תמצאו עוד מגוון רחב של הפעלות לילדים – בהחלט שווה להעיף מבט!

 

 

מאת

מירי ביטון

שמי מירי ביטון, יחצ"נית בעברי וכיום עוסקת בתחום הפרסום. בנוסף, אני מפעילה את הבלוג הזה כתחביב ועל מנת לספק חדשות ועדכונים בתחום האירועים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *