אירועים

מנהלי אירועים? למה כדאי לכם להתחש ב- iPhone5

8 בספטמבר 2014 על-ידי מירי ביטון ב- שונות עם 0 תגובות

מנהלי אירועים? למה כדאי לכם להתחש ב- iPhone5

למרות שכולנו רגילים כל כך למכשירים הטלפונים החכמים שיש בימינו, תמיד כשאנחנו מחליטים לקנות טלפון חדש יש בכך התרגשות.

האמת היא שהיום יש כל כך הרבה סוגים של טלפונים בשוק, כך שהבחירה של המכשיר המתאים לכם ביותר היא לא תמיד קלה. אם אתם אוהבים את המכשירים של חברת אפל ואם היה לכם אייפון בעבר, אז אין ספק שאתם שוקלים האם לקנות iphone 5 ובצדק, כי זה מכשיר טוב מאוד והוא הרבה יותר מתקדם לעומת האייפונים שהחברה הוציאה בעבר, כך שזה שווה בדיקה מבחינתכם.

אותו המכשיר עם יכולות משופרות

אין ספק שמאז שיצא האייפון הראשון לאוויר העולם ומאז מסכי המגע, האייפונים של חברת אפל אכן מזכירים זה את זה. עם זאת, אתם כן יכולים להיות בטוחים שעם כל מכשיר כזה יש שיפור ויש עוד פעולות שאפשר לעשות, כך שאם אתם מתלבטים האם לקנות iphone 5 או האם להישאר עם המכשיר המיושן שלכם, אז אין ספק שכדאי לשקול את רכישת המכשיר הזה.

המכשיר הזה הוא כמובן מהמכשירים שמוגדרים דור 3.5, וככזה הוא מציע הרבה מאוד פעולות שאפשר לעשות כמו צילום, גלישה באינטרנט וכדומה.

מסך גדול יותר

בניגוד לאייפונים הקודמים כאן ניתן לראות מסך מגע עוד יותר גדול ונוח לפעולה, ולמעשה הגודל של המסך הוא 4 אינץ', כך שאם עם המכשירים הקודמים היה לכם קושי במקרה הזה השימוש יהיה לכם מאוד נוח. בנוסף, עם משקל של בסך הכול 112 גרם ואורך של 123.8 מ"מ בהחלט אפשר לקחת את המכשיר בקלות בכל תיק, כך שגם מהבחינה הזאת המכשיר נוח. יש לו מצלמות משוכללות עם רגישות גבוהה ויש אפשרות לעשות גם וידאו, כך שלמעשה במכשיר אחד אתם מקבלים מספר מכשירים משוכללים.

 

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*