אירועים

ערב שירה בציבור

23 בספטמבר 2012 על-ידי מירי ביטון ב- שירה בציבור עם 0 תגובות

בא לכם על ערב קליל ארץ ישראלי בפגישת מחזור עם החבר'ה מהתיכון? קבעו לכם ערב שירה בציבור שיחבר בניכם על ידי שירה מאוחדת ומרנינה. בשנים הראשונות של מדינת ישראל, אנשי הקיבוץ ואפילו המעברות נהגו לשבת סביב המדורה ולשיר שירים על ישראל הקטנטונת.

השירה תמיד מאחדת ומקרבת לבבות, הזמר גורם לאחדות ושמחה בקרב האנשים ששרים ובקרב הקהל. המסורת שהייתה בעבר קצת נחלשה אך היא עדיין קיימת. כיום, ניתן לראות כי ישנם מועדונים רבים ברחבי הארץ שמפנים במיוחד ערבים מסוימים עבור ערב שירה בציבור.

שירה במועדונים

אם נראה לכם שתל אביב זו עיר ששייכת רק לאמנים צעירים ומפונקים, טעיתם. ישנם מועדונים רבים אשר מחלקים את ערבי השירה לגילאים שונים. 12-18, 18-65 וכמובן 65 פלוס. השירים הנבחרים מותאמים בקפידה לכל שכבת גיל והמילים כתובות על מסך גדול, בכדי לאפשר גם לאלו שלא בקיאים במילים. עינת שרוף היא דוגמא מובהקת למלכת הזמר הישראלי, היא מופיעה במועדונים והופכת את ערב שירה בציבור לערב בלתי נשכח עבור הקהל. כל מי שנמצא לידה מתחשמל מהאופי הקופצני והשמח שלה, היא שרה ועולה על שולחנות כפי שנהוג בזמר המזרחי. ערבי השירה הללו גורמים לשמחה גדולה ועדיין משמרים את השירים הישראלים שגדלנו עליהם.

מתאים לכל אירוע

בכדי ליצור ערב שירה בציבור באופן המושקע ביותר, כדאי ליצור קשר עם מנחה מקצועי שיעביר ערב מלא בשירה וחוויות אחרות. יש לבחור היטב את השירים ולהתאים אותם לכל שכבת גיל שמגיעה לערב. השירה מאחדת ומרגיעה, כדאי לעשות ערבי שירה בציבור לכל אירוע חברתי, משפחתי או אפילו גיבוש בעבודה.  למידע נוסף על שירה בציבור – היכנסו לכאן.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*