קייטנה

קייטנה במודיעין

החופש הגדול הגיע ואיתו גם החופשה הגדולה של הילדים. כיוון שרוב ההורים עובדים בימי החופש הגדול והם לא מוצאים הסדר קבוע לילדים בשעות היום, הורים רבים שמתגוררים במודיעין מחליטים לרשום את הילדים אל קייטנה במודיעין.

בוחרים קייטנה במחירים סבירים

בחירת קייטנה במודיעין או באותו איזור בו הילדים מתגוררים אינה משימה פשוטה. אם בעבר, רוב הקייטנות היו ב"פורמט" קבוע, כיום יש כל כך הרבה קייטנות עד שהורים רבים אינם יודעים לאיזו קייטנה לרשום את הילדים ויש הורים שמופתעים לגלות שמחירי הקייטנות כה יקרים עד כי אין להם ברירה אלא להשאיר את הילד בבית או במסגרת אחרת. חשוב לקחת בחשבון כי לא כל הקייטנות מוצעות באותו מחיר וכי בהחלט ניתן למצוא לילדים קייטנה בתקציב ריאלי שמספק להם את כל החוויות החינוכיות אותן אתם מעוניינים לספק להם כהורים.

קייטנה במודיעין- פעילויות חינוכיות

אם אתם מתגוררים במודיעין ומעוניינים לרשום את הילדים לקייטנה שמקנה להם ערכים וחוויה חינוכית לימודית בוודאי תשמחו לשמוע שיש קייטנות שמציעות חוויות מאתגרות ושונות לילדים בתקופת הקיץ. הקייטנות נחלקות לכמה מטרות, ביניהן, פעילויות חינוכיות, פעילויות לשם כיף נטו ופעילויות ספורטיביות. שילוב של כל אלו יאפשר לילדים לחוות את כל העולמות יחדיו. בקייטנות אלו הילדים מבקרים באתרים שונים בעיר מודיעין ומחוצה לה, מבקרים במוזיאונים, גני חיות, צפארי ועוד ונהנים מפעילויות משותפות מהנות וספורטיביות שמגבשות אותם לקבוצה קרובה של חברים, איתם הם יכולים להמשיך ולהיות בקשר גם לאחר סיום הקייטנה וחידוש שנת הלימודים.

כעת, כל שצריך לעשות הוא לקרוא אודות קייטנה במודיעין שתתאים לגילאים של הילדים, לתאריכים בהם אתם מעוניינים שילכו לקייטנה ולפעילויות השונות אותן ההורים מעוניינים שהילדים יחוו בימי הקיץ החמים ולרשום את הילדים לקייטנה זו. מידע נוסף באתר הקייטנה!

מאת

מירי ביטון

שמי מירי ביטון, יחצ"נית בעברי וכיום עוסקת בתחום הפרסום. בנוסף, אני מפעילה את הבלוג הזה כתחביב ועל מנת לספק חדשות ועדכונים בתחום האירועים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *