אירועים

  הפקת יום כיף לעובדים

16 ביוני 2014 על-ידי מירי ביטון ב- לעסקים עם 0 תגובות

   הפקת יום כיף לעובדים

הרבה חברות וארגונים היום כבר מודעים לחשיבות של שבירת שגרת העבודה מדי פעם. העבודה היומיומית שוחקת והמאמץ שכל העובדים משקיעים במהלך חודשים ארוכים של עבודה קשה מביאה אותם הרבה פעמים למצבים בהם המוטיבציה יורדת, הכוח נגמר וחייבים למצוא דרך לחדש ולרענן את הכוחות, על מנת לשמור על תפוקת העבודה הרגילה ואף להגדיל אותה.

ישנן כל מיני דרכים לתמרץ עובדים ובניגוד לדעה הרווחת, תוספת שכר היא לא הדרך היחידה וגם לא תמיד המועילה ביותר. העובדים כקבוצה וגם כל עובד בנפרד, יודעים להעריך את מקום העובדה כאשר הוא משקיע בהם גם משאבים וגם מחשבה.

הפקת יום כיף לעובדים היא אפשרות מצוינת לשבירת השגרה ויש לה גם ערך מוסף, כי מעבר לשבירת השגרה, הוא גם הופך ליום גיבוש שגורם לעובדים להתחבר ולהתקרב אחד לשני, מה שתורם לתחושה הטובה שלהם במקום העבודה ובכך משפיע גם על תפוקתם.

יתרונות מרכזיים בארגון יום כיף לעובדים

– שבירת השגרה- באמצעות הוצאתם של העובדים אל מחוץ לגבולות המשרד גורמים להם להתאוורר מהשגרה השוחקת ולהתמלא באנרגיות וכוחות מחודשים.

– גיבוש הצוות- יום כיף לעובדים גורם גם לגיבוש באמצעות הבילוי המשותף, ביצוע משימות מיוחדות במשותף, חלוקה לקבוצות שונות מאלו הקיימות ביומיום ועוד.

– פיתוח יכולות אישיות וקבוצתיות- הפעילויות ביום גיבוש לעובדים מתוכננות כך שהן מוציאות מהם את המיטב. האתגרים והמשימות שמציבים בפניהם גורמים להם להשתפר במגוון תחומים שמשפיעים גם על תפוקתם בעבודה- פיתוח מנהיגות, יכולת קבלת החלטות, יכול עמידה בזמנים, תפקוד תחת לחץ ועוד.

– שיפור תחושת של העובדים- יום כיף מושפע ואטרקטיבי גורם לעובדים לתחושת הערכה כלפי המעסיק וגם גורם להם להרגיש שמעריכים אותם. תחושה טובה במקום העבודה היא הבסיס לרצון של העובד להשקיע ולהגדיל את תפוקתו.

– שיתוף פעולה- באמצעות הפעילויות ביום גיבוש לעובדים, נוצרים שיתופי פעולה חדשים בין עובדים שונים וכן משתפרים שיתופי פעולה קיימים. אחד היסודות להצלחתו של ארגון הוא יכולתם של העובדים לשתף פעולה באופן מוצלח ושוטף ויום כיף הוא בהחלט הזדמנות מצינת לשפר יכולות אלו.

רעיונות ליום כיף לעובדים

יש מגוון רחב של אפשרויות שיכולות לעמוד במרכז יום הכיף שמתכננים לעובדים. חברות רבות מתמחות היום בארגון והפקה של ימי כיף למקומות עבודה וניתן לבחור מתוך שפע אטרקציות בהתאם לגודל החברה, כמות המשתתפים והתקציב כמובן- יום ספורט לעובדים, סדנאות בישול משותפות, פעילות ספורט אתגרי,  טיולים משולבים באטרקציות שונות, יום כיף למשפחות העובדים ועוד.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*