אירועים

שכירת שירותים ניידים לאירועים

20 בספטמבר 2012 על-ידי מירי ביטון ב- אירועים בטבע עם 0 תגובות

שירותים כימיים, או שירותים ניידים – למעשה הינם שירותים מנוידים לחלוטין שיש בהם מעין מיכל בעל יכולת תקבול גדולה מאד שמסוגל לשרת אותנו למספר ימים ואפילו יותר מכך. השירותים מתנקים אחת לכמה זמן (בהתאם לשימוש) באמציות כלי מיוחד ששואב את הפסולת ומטהר באמצעות חומרים כימיים את היחידה למטרת שימוש חוזר.

היום, ניתן לשכור שירותים ניידים לכל סוג של אירוע כמו אירוע משפחתי, מסיבות ימי הולדת, אירועי חוצות, חתונות חיצוניות, וכל אירוע אחר שעולה על דעתכם. אם אתם מתכננים לשכור שירותים ניידים רצוי לחשוב על מספר דברים בטרם עושים זאת.

הדבר הראשון שיש לשקול בעת שכירת שירותים הוא בגודל של האירוע החיצוני. גודל של האירוע מחושב למעשה על ידי שקלול של 2 דברים עיקריים – מספר המוזמנים ומשך האירוע. ככלל אצבע, מומלץ להציב 4 יחידות של שירותים ניידים על כל 500 איש למשך שעתיים. דבר זה מבטיח כי יהיו מספיק שירותים ניידים לכל האורחים שלכם ולמבקרים אחרים. במידה ואתם מארגנים אירוע חיצוני קטן יותר, ייתכן  שפחות יחידות של שירותים ניידים תספקנה. עדיף לשכור שירותים נפרדים לגברים בנפרד ולנשים בנפרד – זה יגביר משמעותית את תחושת הנוחות בקרב המינים.

שירותים ניידים לכל סוג של אירוע ואוכלוסיה

דבר שני, צריך לחשוב על אילו סוגים של שירותים ניידים לאירועים צריך להזמין. יש מבחר רב של סוגים, להלן פירוט חלקי:

  • שירותים בסיסיים
  • שירותים ניידים לנכים
  • שירותים עם מסכי LCD
  • שירותים עם מוסיקת רקע
  • שירותים עם מיזוג אוויר / טיהור אוויר
  • שירותים עם כיור ומים זורמים

אם אתם יודעים שחלק מהאורחים שלכם מוגבלים פיזית, אזי כמובן כדי לכלול שבאירוע יהיו שירותים ניידים עבור נכים – דבר זה יבטיח שהם יוכלו לעשות בהם שימוש ללא חשש וללא בעיות לוגיסטיות. במידה והרכב האוכלוסייה באירוע שאתם עורכים הוא אנשים אמידים יותר, ניתן לשקול בחיוב הזמנה של שירותים ניידים עם מיזוג אוויר – כאשר נמצאים באירוע בטבע עם מזג אוויר חם, בהחלט מדובר בפינוק אמיתי.

ברוב המקרים כאשר חושבים על אותם שירותים ניידים לאירועים ישר מקבלים חזיונות של ריח לא ממש ידידותי וחוסר נוחות. במידה מסוימת זה נכון חרף מה שנאמר התחום המדובר הולך ומשתכלל ובתקופה הנוכחית מצויים שירותים כימיים ברמה גבוהה ובתנאים שאנו לא ידענו עד כה. למשל, אפשרי למצוא גם שירותים כימיים שמיועדים לסובלים מנכות, שירותים כימיים המשלבים של ברז וכיור וכן שירותים כימיים שיש בהם מיזוג אוויר!

ראוי להדגיש כי שירותים כימיים לא מכוונים רק לאירועים רציניים אלא בנוסף גם לאנשים בודדים שמחפשים ומעוניינים לקיים אירוע ממושך במקום כלשהו בטבע. זה יכול להיות פיקניק של המשפחה, קמפינג או לחילופין סתם להיזרק על חוף ים. עבור אותם אנשים ניתן להתאים שירותים ניידים ביחד עם התאמות שונות וספציפיות למען צרכיהם ובעלות לא יקרה.

אם בעבר אנשים שונים רצו לעשות הפקות בצורה נוחה ולכן היו צריכים לתאם עם כל מיני ספקים רציניים כדי לבקש שירותים ניידים, הרי כי כיום שירות זה נגיש לכולם ובמחירים ידידותיים במיוחד. מסיבה זו, בהזדמנות הבאה שאתם חושבים על תיור מסוים שכולל בין השאר שהות של מספר ימים בחיק הטבע כדאי שתשקלו להיעזר בשירותים ניידים שללא ספק יהפכו את השהייה לנעימה יותר , כי עם כל ההערכה לטבע – איננו משתתפים בריאלטי מסוג הישרדות. באנו לאירוע בשביל להנות לכן מגיע לנו תנאים בסיסיים לכל הפחות.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*