אירועים

פעילות גיבוש

3 באפריל 2014 על-ידי מירי ביטון ב- לעסקים עם 0 תגובות

פעילות גיבוש

ניתן לומר כי בשנים האחרונות רוב החברות בישראל נכנסו למעגל ימי הגיבוש השנתיים. הסיבה לכך היא ההצלחה של פעילות גיבוש בליכוד והעלאת המוטיבציה בין כל האנשים שעוברים את אותו יום גיבוש מהנה.

פעילות גיבוש- מדוע?

אם בשנים קודמות חברות רבות שאלו את עצמן האם כדאי לבזבז זמן וכסף על פעילות מהנה של כמה שעות לעובדי החברה ורוב רובם החליטו כי דבר זה יכול להיעשות בזמנם הפרטי של העובדים. כיום, הגישה שונה לחלוטין וזאת משום העובדה שפעילויות מגבשות כמו פעילויות דינאמיות שונות, ימי כיף הכוללים אוכל, שתייה, מופע ומצבים בהם אנשים שעובדים יחד שנים מחדשים את האווירה ומכירים אחד את השני בשנית, הם אלו ומנהליה. בדרך כלל ניתן לראות את התוצאות של פעילות גיבוש מיידית ביום העבודה הבא ובתפוקה הכוללת של העובדים.

פעילות גיבוש- אפשרויות רבות

  • סדנאות- יש אפשרות לבחור בסדנא המתאימה לאותה קבוצת מנהלים או עובדים שמגיעים אל יום הגיבוש. נכון להיום יש מבחר רב של סדנאות מהנות, אך העיקר הוא להתאים את הסדנה לגילאי האנשים המשתתפים בה ותחום העניין שלהם. הסדנאות הפופולאריות ביותר הן סדנאות בישול וסדנאות שוקולד.
  • פעילות דינאמית- יש אפשרות לבחור פעילות גיבוש שתהיה מורכבת מכיבוד טעים ויום מלא תהליכים דינאמיים קבוצתיים. תרגילי הדינאמיקה יותאמו לקהל המשתתף ולמטרה העיקרית של המנהלים.
  • תיאטרון סיפור- פעילות גיבוש מסוג תיאטרון סיפור תמיד מהנה. כאן הקהל יוכל ליהנות מסדרת סיפורים מסקרנים ואקטואליים. בדרך כלל ערבי תיאטרון סיפור יהיה בעלי נושא אחד מרכזי שסוכם עם המנהלים. טרם ההחלטה לבחור סוג פעילות חשוב מאוד לוודא שהמספרת תהיה בעלת ניסיון בתחום ולבקש ממנה להציג את האפשרויות של נושאי הערב וזאת על מנת שתוכלו לבחור את הרלוונטי ביותר עבור העובדים או המנהלים של החברה.

למידע נוסף: האתר של אורה ברוך. ניתן למצוא שם מידע מלא על הסדנאות.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*