אירועים

פליירים ומגנטים – מסע פרסום מוצלח

3 בפברואר 2014 על-ידי מירי ביטון ב- אטרקציות לאירועים עם 0 תגובות

פליירים ומגנטים – מסע פרסום מוצלח

פליירים ומגנטים לפרסום מהווים פתרון משלים עבור מסע פרסום מוצלח במיוחד. במאמר זה ננסה להבין כיצד להשתמש בפליירים ובמגנטים לפרסום על מנת להגיע לתוצאות טובות במיוחד במסע הפרסום שלנו.

אנשים רבים חושבים שפרסום באמצעות פליירים בלבד או מגנטים בלבד הוא פרסום חכם ויעיל, אך לא כך הדבר. כאשר אנו מנסים ליצור מסע פרסום אפקטיבית במיוחד, עדיף לנו להדפיס גם פליירים וגם מגנטים לפרסום, מאחר ולכל אחד ממוצרים אלו יש את היתרונות שלו וכמובן גם את החסרונות שלו.

החיסרון העיקרי של פליירים הוא שאנשים רבים פשוט זורקים אותם. למען האמת, הרוב המוחלט של האנשים שמקבלים את הפליירים המודפסים ישליכו אותם לפח האשפה. כמובן שאותו המסר שנמסור על גבי הפליירים אכן יעבור ויגיע עד לבית הלקוח, וסביר להניח שהלקוח אף יקרא אותו, אך בסופו של דבר פלייר זה ילך לאיבוד או יושלך לפח, ולא ישמר אצל הלקוח לאורך זמן.

ולכן, למרות שהלקוח אולי מעוניין השירות או במוצר שאנו מציעים, בפועל אותם הפליירים שהדפסנו לא יובילו להמרה המבוקשת, כלומר לפנייה של הלקוח בשעת הצורך.

פליירים בעלי היתרון שניתן להציג על גביהם מידע רב ותוכן רלוונטי, ולנסות להגיע אל הלקוח באמצעות מבצעים רבים ותוכן שיווקי מדויק, שכן שטח הפרסום הוא גדול יחסית מאשר שטח הפרסום על גבי מגנטים מודפסים.

החיסרון בהדפסת מגנטים הוא בדיוק היתרון של הדפסת פליירים, שכן על גבי המגנטים שטח הפרסום הוא מצומצם. במקביל, יתרונם של המגנטים הוא בדיוק החיסרון של הפליירים. את המגנטים ניתן לשמור במקום נגיד כמו על המקרר או על דלת הפלדלת בבית, מקום שיתפוס בפועל שטח פרסום בעיתון יחסית נגיש, ואותו מגנט לא ילך אף פעם לאיבוד, ואם המגנט יעוצב באופן נעים לעין, הוא לא יושלך לפח אלא ישמר בבית הלקוח לאורך שנים רבות.

לכן כאשר אנו בוחרים במסע פרסום משולב באמצעות פליירים ומגנטים לפרסום, אנו נהנים מהיתרונות של שני המוצרים, גם נציג את המבצעים והתוכן השיווקי שלנו על גבי הפליירים, וגם נגרום ללקוח לשמור את המידע ואת פרטי יצירת הקשר עמנו באמצעות המגנט שיוצמד אל המקרר בביתו. את הפליירים והמגנטים נפיץ יחד על גבי דלתות הבית, כאשר המגנט יצמיד את הפלייר אל הדלת, והלקוח יבין באופן מיידי את הקשר בין הפרסום שבפליירים לבין הפרטים שעל המגנטים.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*