אירועים

פעילות גיבוש תורמות לעסק

23 בינואר 2014 על-ידי מירי ביטון ב- אטרקציות לאירועים עם 0 תגובות

ניהולו של עסק מוצלח לא כולל רק את כמות העבודה שאתם מספקים בחודש ואת רמת שביעות הרצון של הלקוחות שלכם.

אחד מהדברים החשובים ביותר זה מה חושבים העובדים על סביבת העבודה שלהם ועל הקולגות שאיתם הם מתנהלים בחיי היום יום. על מנת שהעובדים ירגישו טוב יותר, וכתוצאה מכך יעבדו בצורה יעילה יותר, לא כדאי יהיה לוותר על פעילות גיבוש, כי לפעמים פעילויות הגיבוש השונות יכולות לחבר בין האנשים בצורה טובה.

לבחור את פעילות הגיבוש

יש הרבה סוגים של פעילות גיבוש שאתם יכולים לבחור לעובדים שלכם, כי מצד אחד תוכלו לקחת אותם לשמוע מוזיקה ומצד שני תוכלו לקחת אותם ליום כיף בכל מיני מקומות. מה שחשוב הוא לנסות לבחור את פעילות הגיבוש שתוציא אותם מהשגרה, ובנוסף לכך, חשוב ביותר לתת להם פעילות שתהייה מהנה מבחינתם. הרעיון הוא גם לגרום להם להכיר אחד את השני מעבר להיכרות שנוצרת ביניהם בעבודה, ובנוסף, פעילויות הגיבוש זה הזמן שבו כל אחד מהם יכול להפגין כישורים שלא תמיד רלוונטיים להתנהלות במשרד.

הנחיה צמודה

דבר חשוב ביותר בפעילויות הגיבוש השונות, זה לקחת מנחה שיוכל להיות אחראי על כל יום הגיבוש או על הזמן שמוקדש לפעילויות הללו. כשיש מנחה מקצועי אתם בעצמכם לא צריכים להיות מוטרדים מדבר, וגם אתם יכולים לפנות זמן לפעילות שמתקיימת. ככל שהמנחה יהיה מקצועי יותר כך אתם תראו שהוא יידע להתייחס לכל אחד מחברי הקבוצה, וזה אומר שבסופו של דבר כולם ייצאו מרוצים. אתם יכולים להיות בטוחים שהעובדים שלכם מצפים שתיקחו אותם לפעילויות שונות של גיבוש, ממש כפי שהם מצפים שתיתנו להם מתנות שונות לחגים. כדאי לכם להשקיע בכך, כי זו בהחלט השקעה משתלמת!

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*