אירועים

אורי אדלסבורג- מגנטים לפרסום מנצח

23 בינואר 2014 על-ידי מירי ביטון ב- אטרקציות לאירועים עם 0 תגובות

מגנטים לפרסום הם מוצר שיווקי בעל כוח. לא מדובר בעוד ניירות שיערמו בערמה ויגיעו לפח, אלא למגנטים יש שימוש ומקום ייעודי אליו הם אמורים להגיע, כאשר הרוב המוחלט של הלקוחות אוהבים לשמור מגנטים. למגנטים פרסומיים יש שימושים רבים בעיני הלקוח, גם במשרד גם בבית. פעמים רבות וכמעט בכל בית נמצא בעל המקרר בביתם יש מגנטים שעוזרים לבעלי הבית להצמיד רשימות של קניות ומטלות, חשבונות שצריך לשלם, ציורים של ילדים ואף תמונות משפחתיות.

אורי אדלסבורג– השימושיות של מגנטים לפרסום בעיני הלקוח מאפשרת לבעלי העסקים המפרסמים באמצעות מגנטים לחדור בקלות אל בית הלקוח, ולתפוס בו מקום מכובד ומרכזי על גבי המקרר, שמאפשר חשיפה בתדירות גבוהה לפרסום שמודפס על גבי המגנטים. יש הבדל עצום בין היחס שלקוחות מעניקים למגנטים פרסומיים בין היחס שיתנו לפרסומים אחרים שיודפסו על גבי נייר, כמו במקרה של פליירים.

מגנטים נשארים בבית הלקוח לאורך זמן רב ואפילו במשך שנים, ומלווים את הלקוח באופן יומיומי. הפרסום שמופיע על גבי המגנטים חודר לתודעת הלקוח, ולכן פרסום באמצעות מגנטים למקרר הוא פרסום מומלץ ויעיל לכל סוגי העסקים. מגנטים לפרסום מאפשרים ללקוח גישה קלה ומהירה אל הפרסום בשעת הצורך, לכן מגנטים לפרסום יעילים במיוחד בקרב עסקים רבים המגיעים אל בית הלקוח, למשל בתחום המזון, הדברה, תיקונים שונים כמו למשל טכנאי מחשב, שרברבים ותיקון מוצרי חשמל, תחום ההדברה והרחקת יונים, וגם שירותים שונים כמו מוניות, שליחויות, קוסמטיקה ועוד.

הדפסת מגנטים לפרסום מהווה דרך פשוטה וגאונית להחדרת הפרסום לתודעת הלקוח. בתי עסק רבים מנסים לחדור לתודעת הלקוח בדרכים רבות ומגוונות, ומשקיעים לא מעט זמן וכסף בניסיונות אלו דרך מדיות שונות ופרסומים באמצעים שונים. הדפסת מגנטים לפרסום היא דרך זולה ופשוטה מאין כמוה לחדור לתודעת הלקוח באופן וודאי, מאחר וכמעט כל אחד שומר מגנטים ולא משליך אותם לפח כמו כל מוצר פרסומי אחר, זוהי דרך פשוטה לחשוף אותו לפרסום של בית העסק באופן יומיומי. הדפסת מגנטים לפרסום אינה כרוכה במאמץ ובהשקעת כספים רבים, שכן בימינו ניתן למצוא בית דפוס שמדפיס מגנטים למקרר בעלויות נמוכות מאוד שכל עסק יכול להרשות לעצמו להשקיע בפרסום כה יעיל כמו מגנטים למקרר.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*