אירועים

לופט למסיבות או מועדון פרטי?

לופט למסיבות או מועדון פרטי?

האם כדאי לקיים מסיבת רווקות בלופט למסיבות פרטיות או שמא יש להתפשר על מסיבה במועדון ומה בעצם ההבדל בין השניים?

אחת השאלות היותר נפוצות בקרב קבוצות חברות המתארגנות להפקת מסיבת רווקות היא האם לקיים את המסיבה ב-לופט למסיבות או שמא יש לבחור במסיבה במועדון פרטי. כדי להעניק לקוראת שלנו את הסיקור הטוב ביותר יצאנו לשטח וראינו הלכה למעשה את ההבדלים הרבים בין שבין לופט למסיבות רווקות לבין מועדון.

אז אם גם אתן מוצאות את עצמכן בלב ליבו של הסיפור הזה נראה כי הגעתן לדף הרשת הנכון. כאן ננסה להביא לכן את ההבדלים הרבים ואת היתרונות ואת החסרונות הן של לופט למסיבות והן של מועדון כאשר ההתמקדות היא במסיבת רווקות. אז קחו לכן אתנחתא קלה ובואו לגלות את סוד הקסם.

לופט למסיבת רווקות או אם תרצו לופט למסיבות חופן קסם שאין שני לו. לרוב מדובר בלופט מרהיב ואיכותי המאובזר והמצויד באין ספור אלמנטים שונים המעניקים ערך מוסף לאותו לופט למסיבות שאתן מחפשות. בשיחה עם מפיקת אירועים אורבנית החיה ונושמת את התחום מתגלים לנו לא מעט פרטים על הטרנד האורבני – לופט למסיבות ו-לופט למסיבת רווקות בפרט.

לטענתה היא מציינת ואומרת כי לופט למסיבות מועדף יותר על לקוחותיה הרבים. היא מציינת ואומרת שמה ששטף את הנישה הגברית, הוא לופט למסיבות שהחליף את החגיגה במועדון כזה או אחר חולש כעת גם על המגדר הנשי. הנשים מעוניינות ב-לופט למסיבת רווקות ולא האירוע המוני של עוד ועוד אנשים. הן רגישות יותר לפרטים הקטנים ורוצות מקום ייחודי רק בשבילן ובשביל כלת המסיבה. לופט למסיבות כאמור מעניק להם את כל מה שהן מחפשות הלכה למעשה.

לצד לופט למסיבות עומד כאמור מועדון שמסיבת רווקות בו עלולה להיתקל עם לא מעט קשיים. לא ניתן לקיים שיחות אינטימיות, בנות רבות מביאות תוכן משלהן ל-לופט למסיבת רווקות כמו הרצאה מסקסולוגית כמו גם מוזיקה משלהן, את אלו הן לא יוכלו לקבל במועדון פרטי, שלא כמו לופט למסיבות פרטיות, למועדון יש כללים משלו, אין פרטיות, הוא שם בשביל כולם וכאשר מבקשים לתחום אותו המחיר עולה עד למצב בו לא ניתן לקבוצה קטנה יחסית לקיים מסיבת רווקות איכותית.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*