אירועים

מועדון למסיבות- לופט למסיבות

27 באוגוסט 2013 על-ידי מירי ביטון ב- אולמות וגני אירועים עם 0 תגובות

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים מועדון למסיבות וכן לופטים המשמשים גם כמועדונים. מאמר זה יעזור לכם להבין את כל הנקודות החשובות לגבי מועדון המיועד למסיבות וזאת על מנת לבצע את הבחירה הנכונה.

מועדון למסיבות- הפרקטיות מנצחת

כל מפיק אירועים בעל ניסיון יודע כי הנוסחה להצלחה של מסיבה טובה היא בחירה נכונה של מועדון למסיבות וזאת בהתאם לשיקולים פרקטיים פונקציונאליים ורק לאחר מכן בהתאם לשיקולים בידוריים נהנתניים. חשוב לוודא את הדברים הבאים לפני שאתם בוחרים במועדון זה או אחר למסיבה שלכם:

  • מיקום- חשוב לוודא כי המיקום של המועדון יהיה לא רק אטרקטיבי אלא גם בעל גישה קלה ומהירה. אם למשל מעוניינים לשכור לופט למסיבות יש לוודא שהגישה אל הלופט מהכביש הראשי קלה ומהירה.
  • חניה- חשוב לוודא כי יש היכן לחנות. אם מדובר על מסיבות במרכז כל אחד מודע לבעיית החנייה הגדולה בעיקר כאשר מדובר בימי הסופשבוע. לכן, חשוב לוודא כי למקום יש חנייה או הסדר חנייה בקרבת מקום.
  • בטיחות וכמות- חשוב לוודא כי מדובר על מועדון למסיבות אשר מופעל בצורה חוקית וכי הוא יכול להכיל את כמות האנשים אשר הוזמנו למסיבה.
  • שירותים – חשוב לדעת מה השירותים המוצעים על ידי המועדון. יש מועדונים אשר מציעים חבילות אטרקטיביות הכוללות שירותי קייטרינג במחירים משתלמים, תקליטנים, מעצבים המומחים בעיצוב מועדון למסיבות או לופט למסיבות ועוד.
  • מה כלול- יש לברר עם המועדון מה נכלל בו כאשר שוכרים אותו. אם מדובר על לופט בדרך כלל כלולים בו מערכת הגברה וכיבוד בסיסי. במועדונים בדרך כלל כלולה מערכת הגברה ותאורה. דברים אלו משתנים ממועדון אחד לשני לכן חשוב לברר זאת מראש עם בעל המועדון.

מידע נוסף על מועדון למסיבות ואירועים שונים – באתר של פרדייס קלאב. בהצלחה!

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*