אירועים

פעילויות גיבוש תורמות רבות לעסק ולחברה

26 באוגוסט 2013 על-ידי מירי ביטון ב- לעסקים עם 0 תגובות

פעילויות גיבוש תורמות רבות לעסק ולחברה

אין ספק שהאווירה שבה אנחנו עובדים במשרד חשובה ומשפיעה מאוד על החיים שלנו הן במובן של תפוקת העבודה שאליה אנחנו מגיעים והן מבחינה רגשית. זוהי הסיבה לכך שכדאי מאוד להשקיע בגיבוש של העובדים וגם בגיבוש בין העובדים ובין ההנהלה, וזוהי הסיבה לכך שאנו רואים הרבה סוגים של פעילות גיבוש שנעשית בכל מיני ארגונים וחברות שונות.

רעיונות טובים שמגבשים את העובדים ואת ההנהלה

יש הרבה דרכים שבעזרתן אפשר ליצור אווירה של גיבוש, ומה שמשותף לכולן הוא הצורך להשקיע בכך זמן ותשומת לב. בין יתר הפעילויות ניתן לראות שאוכל ומוזיקה אלה הם שני אלמנטים שתמיד יוצרים אווירה של יחד, ומעבר לכך, אפשר לשלב בימים כאלה עוד פעילות גיבוש אשר מועברות על ידי מנחים חיצוניים ומקצועיים. המטרה של ערבי הגיבוש או של ימי הגיבוש היא לצאת מהאווירה הרגילה שבה אנו חיים ועובדים ולנסות להכיר זה את זה במקום אחר, בזמן אחר ותוך כדי יצירת קשר מסוג אחר.

פעילות שיש לה ערך מוסף

לעיתים מנהלי חברות גדולות טועים וחושבים שמטרתה של פעילות הגיבוש היא רק ליצור הווי בין העובדים, אך האמת היא, שזה לא כך. במהלכן של פעילויות גיבוש אפשר ללמוד דברים רבים אחד על השני, והעובדות והגילויים הללו יכולים לשרת את המנהלים, וגם את העובדים עצמם, בהמשך הדרך המשותפת. אם במסגרת פעילות גיבוש מגלים שאחד מהעובדים הוא כשרון בלתי רגיל בכל מה שנוגע לנגינה או ליצירה, הרי שאפשר יהיה מאוחר יותר לנצל את הכישורים האלה לצורכי עבודה. פעילויות הגיבוש הן הבסיס לכל עסק ולכל חברה מצליחה ולכן כדאי לא לוותר עליהן וכדאי מאוד לארגן אותן בקפידה ותוך כדי קבלת סיוע מאנשי המקצוע בתחום.

מתויג →

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*