אירועים

ביקור מרתק בקניון אורות אור עקיבא

25 באוגוסט 2013 על-ידי מירי ביטון ב- שונות עם 0 תגובות

ביקור מרתק בקניון אורות אור עקיבא

עד שנת 1995 לא היה קניון אחד שבו אפשר היה לעצור על כביש מספר 4 בחלק שמחבר בין חדרה ובין חיפה, ואילו מאז שנה זאת יש מקום נפלא לעצור בו. הקניון שבו כדאי לעצור זה כמובן קניון אורות אור עקיבא, והאמת היא, שהקניון הזה יכול להציע למבקרים בו עניין בכל תחום. יש בקניון שלוש קומות, ושתיים מהן כוללות גם משרדים של מרפאות פרטיות, גם משרד נסיעות וגם מכון כושר רחב ידיים. מבחינת החנייה, הקניון מציע פתרון נפלא כיוון שיש בו 600 מקומות חנייה נוחים ומרווחים אשר שניתן להשתמש בהם ללא תשלום.

הקניות בקניון

קניון אורות

צילום: האתר הרשמי של קניון אורות

קניון אורות אור עקביא מציע כמובן לא רק תנאים נוחים אלא גם מגוון רחב ביותר של חנויות שבהן אפשר לקנות ומהן אפשר ליהנות. ניתן למצוא בקניון חנויות בכל תחום ובכל עניין, בין אם מדובר על תחומים כמו מחנאות וספורט ובין אם מדובר על קניות בתחום התכשיטים, האופטיקה, אביזרי האופנה ועוד. אפשר למצוא בקניון זה את כל הרשתות הכי גדולות והכי מוכרות, כך שכל תושבי האזור יכולים להגיע למקום בכל עת ולקנות את כל מה שלו הם זקוקים. מובן שהקניון פתוח ומזמין לא רק את תושבי האזור, ואכן ניתן לראות שככל שהשנים חולפות כך גדל מספר המבקרים במקום.

אוכלים בקניון

אסור לשכוח שגם בקניון אורות אור עקיבא, כמו בהרבה מאוד קניונים אחרים, ניתן ליהנות ממתחם אוכל גדול במיוחד. במתחם הזה אפשר ליהנות גם מאוכל שמוגש על ידי הרשתות המוכרות והגדולות וגם מאוכל שמוגש על ידי בעלי עסקים קטנים יותר. השילוב שבין קניות ובין אוכל מוכיח את עצמו בכל פעם מחד ולכן זה לא מפתיע שהקניון תמיד מלא במבקרים.

למידע נוסף, בקרו באתר של קניון אורות באור עקיבא.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*