אירועים

הסעות ובטיחות

19 באוגוסט 2013 על-ידי מירי ביטון ב- שונות עם 0 תגובות

ניתן לומר כי בטיחות היא הפרמטר החשוב ביותר בכל נסיעה. אין זה משנה אם מדובר על חברה שנציגיה אדיבים ואין זה משנה אם מדובר על חברה אשר מציעה עלויות משתלמות ביותר של מערך הסעות. אם היא אינה יכולה להציג בפני הלקוחות את האישורים וההיתרים הדרושים, אין לשכור את שירותיה.

בטיחות- מה זה אומר?

בטיחות באה לידי ביטוי בדברים רבים כאשר מדובר על חברה ששירותיה הם הסעות של קבוצות אנשים בצורה קבועה או חד פעמית. חברת הסעות רצינית תמיד תוכל להראות ללקוחותיה:

  • קצין בטיחות- חברה רצינית המציעה צי של שלושים רכבים ומעלה תמיד תעסיק קצין בטיחות בדרג בכיר. תפקידו של איש מקצוע זה הוא לבדוק מהם הדרישות של משרד התחבורה מחברת הסעות, להיות עם האצבע על הדופק בכל הקשור אל עדכונים שונים ולפקח כי אכן החברה מקיימת את כל הדרישות. איש מקצוע זה הוא גם זה שאחראי על כל הקשור אל בדיקה של תקינות כל רכבי החברה וכי השימוש בהם אכן בטוח.
  • רישיון- חברת הסעות חייבת ברישיון להסעה של נושאים הניתן לה על ידי משרד התחבורה. יש לשים לב כי ברישיון רשום על איזה סוג כלי רכב מדובר.
  • היתרים מיוחדים- חשוב לקחת בחשבון כי כאשר מדובר על הסעות תלמידים חובה על החברה להציג בפני לקוחותיה אישור ממשרד החינוך וכן היתר מהמועצה המקומית שבה מתקיימת ההסעה כי חברת ההסעות אכן יכולה להסיע את אנשיה.
  • ביטוח- כל הרכבים בהם משתמשים חייבים להיות בעלי ביטוח.

חברת הסעות- היתרים ואישורים נוספים

תמיד יש לוודא כי מדובר על חברת הסעות אשר פועלת בהתאם לחוק ויכולה להציג בפני כל דורש רישיון של ניהול עסק,  רישיונות להסעות מסוגים שונים, עמידה בתקנים שונים הקשורים אל איכות ובקרה ועוד.

מידע נוסף על חברת נסיעות מקצועית: שירן נסיעות.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*