אירועים

פליירים מיוחדים

31 ביולי 2013 על-ידי מירי ביטון ב- שונות עם 0 תגובות

פליירים, או עלונים, רואים בכל מקום ומקבלים יום יום בתיבת הדואר שלנו. רובנו מאסנו כבר לראות פליירים בתיבה, וזאת מאחר ורוב הפליירים נראים אותו דבר. עסק שבוחר להדפיס פליירים ולחלקם, כדאי שיחשוב על הדפסת פליירים מיוחדים, שיעניינו את הלקוח ויעשו את ההבדל בין פלייר שמקדישים לו דקה לקרוא במה מדובר לבין פלייר שאוטומטית ימצא מקומו בפח האשפה.

פליירים מיוחדים – למה הכוונה? פליירים יכולים להיות יחודיים במראה ממספר בחינות אותן נסקור במאמר זה; למשל מבחינת הצורה שלהם, הגרפיקה, צורת קיפול מיוחדת ועוד. הכל מתחיל בשלב הראשון שהוא שלב הרעיון והעיצוב הגרפי, אותו מומלץ לעשות בעבודה משותפת מול מעצב גרפי מקצועי, או מומחה בפרסום ושיווק. פנו לבתי דפוס שברשותם מחלקת עיצוב גרפי, או לחלופין למשרד פרסום או סטודיו לעיצוב גרפי מקצועי, שם תמצאו אנשי מקצוע שיתנו לכם את הייעוץ הדרוש במציאת רעיון טוב להפיכת הפליירים שלכם לפליירים מיוחדים שיתפסו את העין ויסקרנו את הלקוח.

פליירים צורניים: פלייר לא חייב להיות מלבני ובנאלי. נכון שפליירים סטנדרטיים בגודל A5 הם הנפוצים והזולים בשוק, אך כדי לבלוט מעל המתחרים כדאי להשקיע קצת יותר כדי לקבל תוצאות טובות יותר, כלומר שיותר אנשים ישימו לב לפלייר שלכם ותעניינו בתוכנו. פלייר בצורות שונות הוא פתרון מעולה – למשל פלייר בצורת עיגול, לב, או בצורה שתתאים ספציפית לעסק שלכם (למשל פלייר בצורת מכונת כביסה עבור מכבסות, פלייר בצורת פיצה עבור פיצריות, פלייר בצורת בניין למשרד נדל"ן וכו'). הצורה המיוחדת יחד עם עיצוב גרפי שיתאים לה אוטומטית יגרמו ללקוח להעריך את ההשקעה שלכם ולקרוא את הכתוב בפלייר.

פליירים עם לשונית מקופלת: בחלוקת פליירים לתיבות דואר, פעמים רבות הפלייר "נבלע" בתוך תיבת הדואר ולעיתים אף קשה להוציאו משם. שיטה פשוטה ולא יקרה לעורר את תשומת לב הלקוח ולתפוס את תשומת לבו היא קיפול חלק מהפלייר שיבלוט מחוץ לתיבה. על הלשונית שבולטת מחוץ לתיבת הדואר כדאי להדפיס משהו מסקרן שיגרום ללקוח הפוטנציאלי להתעניין בהמשך הכיתוב, למשל לפנות אל הלקוח בשאלה, או במשפט מעניין ("יש לנו הצעה מיוחדת", "קבל מתנה!", "הנחה משתלמת בפנים", "הגיע הזמן להשקיע בעצמך!", "תמיד רצית לשפץ ולא היה לך תקציב?" וכדומה). השקיעו בעיצוב תוכן הפלייר והן בעיצוב הלשונית, שתהיה צבעונית, מושכת ומעניינת. דמיינו לקוח שנכנס לכניסה של בניין המגורים שלו כאשר כל תיבות הדואר מלאות בלשוניות הבולטות של הפלייר שלכם, אם הן יהיו מעניינות מספיק, לא ניתן יהיה להתעלם מהן.

לסיכום, בררו מול אנשי מקצוע אילו שיטות והצעות הם יכולים להמליץ לכם על מנת להפוך את הפליירים המודפסים שלכם למיוחדים ובולטים לעין. כמו כן, אין להקל ראש ולחסוך בעיצוב הגרפי שעושה את כל ההבדל ונותן את הרושם הראשוני על העסק שלכם. לאחר שהחלטתם אילו פליירים תרצו להפיק – בקשו ממספר בתי דפוס הצעות מחיר, על מנת לקבל את ההצעה המשתלמת ביותר עבור ההדפסה, על מנת ליצור מסע פרסום מוצלח ומשלם באמצעות פליירים.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*