אירועים

תאי שירותים לאירועים

30 ביולי 2013 על-ידי מירי ביטון ב- שונות עם 0 תגובות

אם בעבר, אנשים חשבו פעמיים בטרם הם החליטו לחגוג אירוע מסוים בטבע וזאת משום התנאים הלא נוחים, כיום אנשים אינם חושבים פעמיים וזאת משום תאי שירותים לאירועים שונים אשר יכולים להתנייד בהתאם למקום האירוע. מאמר זה יגולל בפני הלקוחות את כל הנקודות החשובות אותן יש לדעת אודות תאי שירותים לאירועים.

מידע נוסף על תאי שירותים לאירועים תמצאו באתר של איתי אירועים בטבע.

שירותים ניידים- מכאן הכל מתחיל

תאי שירותים לאירועים פתחו אפשרויות רבות. אם בעבר, מפיקים היו מוגבלים לערוך את ההופעות ואירועי הבידור השונים אך ורק באולמות סגורים או מתחמים בהם היו שירותים, כיום המצב השתנה. בנוסף, יש אנשים רבים אשר מעוניינים לחגוג את הבר מצווה של ילדם או חתונתם בטבע בעת השקיעה, אם בעבר, רצון זה היה בעייתי וזאת משום שלא ניתן היה להזמין קהל גדול של אנשים שישתתפו באירוע ללא האפשרות של זרימת מים ושירותים, כיום המצב השתנה וזאת באמצעות תאי שירותים ניידים המיועדים לסוגים שונים של אירועים.

 

תאי שירותים לאירועים- חשוב לבדוק

יש לקחת בחשבון כי יש סוגים שונים של תאי שירותים לאירועים ולכן חשוב מאוד לבדוק מה כל המאפיינים של כל יחידה ולשכור את אותה יחידה של תאי שירותים המתאימה לסוג האירוע אותו מעוניינים לקיים. חשוב לבדוק את הדברים הבאים:

  • עלות- חשוב לברר מהי עלות השכרת תאי השירותים. חשוב לדעת כי ישנם שירותים ברמות שונות, ביניהם שירותים מפוארים ושירותים סטנדרטיים יותר, דבר אשר משפיע בצורה משמעותית על מחיר ההשכרה.
  • סוגים- אם מעוניינים לארגן אירוע מפואר בטבע ההמלצה היא לבחור בשירותים מפוארים ברמה התואמת את הרמה של הארגון. במקרים אחרים יש אפשרות לבחור בשירותים עם כמות מסוימת של יחידות, שירותים בעיצוב מסוימים ועוד. יש סוגים רבים של תאי שירותים לאירועים וחשוב מאוד לבצע התאמה בין סוג האירוע לבין השירותים.
  • נלוות- חשוב לוודא כי יש מזגן בתאי השירותים באם מדובר על תקופת הקיץ החמה, כי ניתן לשכור את שירותיו של איש ניקיון אשר ידאג לניקיון של השירותים לאורך כל האירוע.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*