אירועים

מתקני שעשועים ציבוריים

28 ביולי 2013 על-ידי מירי ביטון ב- כללי עם 0 תגובות

זוכרים את הימים ההם, שהיינו מגיעים לבית מבית הספר, זורקים את התיק בחדר, חוטפים משהו קטן לארוחת הצהריים ונפגשים עם החברים בשכונה? איפה הם אותם הימים, שהרחוב סיפק לנו מספיק שעשועים בכדי למלא לנו את כל אחר הצהריים?

כיום, קשה קצת להגדיר את השכונה שלנו, מאחר שברוב היום אנחנו כבר לא שומעים צהלות של ילדים, אלא מוסיקה רועשת שבועטת בחלונות הזכוכית או התראות קולניות של הודעות המתקבלות בנייד. הילדים של היום צריכים לחזור להיות הילדים של פעם, בלי ההתחכמויות בצ'אט ממוחשב, אלא בהפעלה עצמית במשחקי כדור בשכונה, בכושר גופני באמצעות מתקני שעשועים מתקדמים ומפגש תמים עם החברים.

מתקני שעשועים מהעתיד

מתקני שעשועים מהעתיד הם הרבה יותר משוכללים ממה שאנחנו קיבלנו בעבר, כיום אפשר ליצור מתקני שעשועים כמעט כמו לונה פארק אמתי, עם טרמפולינות, מתקני אקסטרים, מתקנים עם מים, מגרשי גלישה ופעלולים נוספים.

אחד הפרמטרים החשובים ביותר בהתקנת מתקני שעשועים, הוא בטיחות המתקנים, שתעניק להורים שקט נפשי שהילדים נמצאים במקום בטוח ולא מועד לפורענות. הילדים העולים על המתקנים, קופצים ומשתובבים, אין מושג האם המתקן בטיחותי והאם אפשר לקפוץ עליו, לכן חשוב שההורים יוודאו כי המתקנים בפארק באיכות גבוהה ובאישור מכון התקנים.

זמן מהנה לילדים וגם להורים

בין מתקני שעשועים אקסטרים לבין מתקנים לפעוטות, ישנם מתקנים רבים ומגוונים בניהם דמויות קפיץ, נדנדות, קרוסלות, מתקני ספורט, מתקני מדע, מתקני עץ ועוד.

הילדים יכולים להרוויח זמן איכות עם החברים שלהם ואתם יכולים לצפות שהכול מתנהל כשורה, מתוך ספסלי עץ נוחים ודקורטיביים שמוסיפים יופי לפארק. בדרך כלל הפארק הוא מקום נהדר בכדי להכיר אימהות או אבות אחרים ולקבוע עמם בפארק בשעות מסוימות ובכך להימנע מחוסר מעש ושעמום, בזמן שהילדים משחקים. הפארק הוא מקום נהדר עבור הילדים שלכם, לפרוק מתחים, להשתחרר ממהלך היום שעברו, אם בגן או בבית הספר ולהרגיש שוב כילדים, חופשיים, ללא דאגות.

ישנם פארקים גדולים, המתאימים יותר לגילאים בוגרים, אך ניתן לבחור ללכת גם לפארקים קטנים יותר עם מתקני עץ לילדים הקטנים, בכדי שתהיה לכם יותר אפשרות להתרכז בגוזלים הקטנים שלכם.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*