אירועים

הפקת אירועים מיוחדים:

25 ביולי 2013 על-ידי מירי ביטון ב- כללי עם 0 תגובות

הפקת אירועים מיוחדים:

הפקת אירועים מיוחדים בצורה נכונה צריכה בראש ובראשונה להתחיל מארגון נכון וטוב של האירוע.

אירועים מיוחדים יכולים להיות חתונות, בר מצוות, כנסי עובדים, ימי גיבוש, אירועים עירוניים ועוד. יש צורך בהשמת דגש במספר לא מבוטל של אלמנטים כאשר מתחילים לתכנן הפקת אירועים מיוחדים. נכון להיום ישנן חברות הפקה שדואגות לכל הפרטים מא' ועד ת' ואלו יעשו עבורכם את העבודה הקשה שתצטרכו להשקיע.

אם כן, מי מבין מתכנני האירועים לא מעוניין לתכנן את האירוע שכולם ידברו עליו? את האירוע שכולם יזכירו בו את האוכל הטוב, השפע, המגוון, המוזיקה, העיצוב, והאטרקציות השונות שהיום הופכות כל אירוע לאירוע נחשב? כאשר אתם מתכננים הפקת אירועים מיוחדים יש ברשותכם שתי אפשרויות עיקריות-

האפשרות הראשונה היא כאמור השכרה של חברת הפקת אירועים מיוחדים. האפשרות הזאת תאפשר לכם, כפי שציינו, לחסוך זמן רב ולהשאיר את העבודה למקצוענים ולאלו שבצעו הפקות כאלו בעבר ויודעים כיצד לחלק את הזמן והתקציב שעומד ברשותם.

היתרון העיקרי בהשכרה של חברת הפקת אירועים מיוחדים הוא עמידה בלוחות זמנים וחיסכון רב של זמן שאמור להיות מושקע בתכנון וסגירת חוזים מול מגוון רחב של ספקים, או בקיצור ובמילים אחרות- חסכון של כאב ראש גדול שתמורתו לעיתים כדי לשלם כל סכום שבעולם. אז כמובן שעבור השכרה של חברת הפקת אירועים מיוחדים לא תצטרכו לשלם כל הון שבעולם אלא רק סכום שנקבע מראש וכדי שיילקח בחשבון כחלק מתקציב האירוע.

האפשרות השנייה היא הפקה עצמית של האירוע. הפקת האירוע באופן עצמאי מצריכה מכם זמן רב, ראש כלכלי וניסיון בעבודה אל מול לוחות זמנים ותקציב. לצורך דוגמא, כדי להפיק עצמאית אירוע קיץ עבור כמות של 100 עובדים, תצטרכו לקחת בחשבון חיפוש אחר מקום המכיל את כמות העובדים ופנוי בתאריך שנקבע מראש, חיפוש אחר מפיק מוזיקאלי לאירוע, קייטרינג, הפעלות שונות כגון אטרקציות לילדים או לעובדים, שירותי במה ועוד.

בשורה התחתונה מה שיקבע כיצד תפיקו את האירוע המיוחד הבא שלכם הוא התקציב שתגדירו מראש והזמן שיעמוד לרשותכם. הפקה עצמאית של האירוע יכולה לחסוך לכם באופן מיידי כמה אלפי שקלים אך בחישוב כולל של עלויות אלטרנטיביות נוספות בסוף האירוע תוכלו למצוא דווקא שאם הייתם משתמשים בשירות של הפקת אירועים מיוחדים הייתם מצליחים לחסוך יותר על אף התשלום עבור חברת ההפקה.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*