אירועים

מגנטים מודפסים לפרסום העסק שלך

25 ביולי 2013 על-ידי מירי ביטון ב- צילום אירועים עם 0 תגובות

מגנטים מודפסים משמשים עסקים רבים לפרסום ושיווק שירותים ומוצרים שהם מציעים. מגנטים נשמרים אצל הלקוח הפוטנציאלי למשך זמן רב ומאפשרים לו לפנות לבית העסק ברגע שהוא זקוק לשירותיו, אפילו לאחר זמן רב מרגע קבלת המגנט לביתו. את המגנטים המודפסים מעצבים באופן שמושך את העין ושהלקוח יהיה מעוניין לשמור על המקרר או על כל משטח מתכתי שהמגנט יתמגנט אליו.

העיצוב הגרפי של המגנט חייב להיות נעים לעין, אפילו אם מעצבים מגנט של עסק שהוא כביכול לא מושך, מומלץ לא לכלול בגרפיקה אלמנטים שיעוררו רגשות לא נעימים אצל הלקוח, למשל בעיצוב מגנט למדביר חרקים לא כדאי שיהיה ציור של מקק או עכבר, זה יעורר סלידה אצל הלקוח ואולי אף יגרום לו לזרוק את המגנט לפח ולא להשאיר על המקרר בביתו. חשוב לבחור בעיצוב נעים, ובולט לעין, כזה שקשור ויזואלית לנושא שבו עוסק בית העסק אך לא לעורר רגשות שליליים אצל הלקוח.

תוכן המגנט הפרסומי צריך להיות תמציתי וקולע, כזה שיזכיר ללקוח אודות השירות או המוצר שבית העסק מציע או אפילו שיזכיר ללקוח שהוא זקוק לשירות או מוצר שכזה.

למשל, פנייה אישית ללקוח בצורה של שאלה תמיד תוספת את העין ומזכירה באופן תת מודעי שהלקוח זקוק לשירותים שלכם. לדוגמא, צבעי או שיפוצניק יכול לפנות בשאלה "עד מתי תדחו את השיפוץ בבית?" או "הצבע בבית זקוק לרענון?", מכבסה יכולה לפנות בשאלה "אין כוח לעשות כביסה?", קוסמטיקאית יכולה לרשום "מתי השקעת בעצמך לאחרונה" או "לא מגיע לך לתת גם לעצמך?"

מעבר לכותרת המגנט שתמשוך את העין, שאר המידע אמור להיות תמציתי, קצר וקולע. לא צריך להעמיס בפרטים ובכמות המידע שמופיע על המגנט, וכמובן לוודא שגודל הטקסט יהיה מספיק גדול וקריא גם לאנשים כבדי ראיה (אלא אם כן קהל היעד של בית העסק מורכב מצעירים בלבד, ואז גודל הטקסטים יכול להיות מעט קטן יותר אך עדיין חשוב לוודא שיהיה קריא ולא קטן מדיי שכבר לא נוח לקרוא).

מאחר ושטח הפרסום של המגנט הוא מוגבל, כדאי להשקיע מחשבה בתוכן המודפס, הן בכותרת שתמשוך את הלקוח והן בפרטי יצירת הקשר שיהיו פרטים בסיסיים והכרחיים בלבד (למשל על מספר הפקס אפשר לוותר.. במיוחד כאשר לבית העסק יש אתר אינטרנט שיש בו את כל הפרטים אז אפשר למסור למשל את מספר הטלפון ואתר האינטרנט בלבד). למרות המקום המוגבל שיש על המגנט, חשוב לשלב תמונה או אלמנט ויזואלי שיתפסו את העין וינעימו את מראה המגנט המודפס.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*