אירועים

מגשי אירוח- טרנד הקייטרינג

21 ביולי 2013 על-ידי מירי ביטון ב- אוכל לאירועים עם 0 תגובות

מגשי אירוח- טרנד הקייטרינג

בשנים האחרונות ניתן לראות כי חברות קייטרינג רבות מקבלות הזמנות שעיקרן מגשי אירוח. מאמר זה יסביר מהם אותם מגשים אשר זכו לפופולאריות כה גדולה בקרב אנשי המגזר הפרטי והעסקי, מה היתרונות שלהם ומה האפשרויות אשר עומדות בפניכם.

מגשי אירוח- מה זה אומר?

רבים טוענים כי מגשי אירוח מהווים את הפתרון הטוב ביותר לכל קבוצת אנשים אשר מרגישה רעב באמצע יום עבודה, לאנשים המעוניינים לקיים ישיבה בשעות הצהרים, לאנשים המעוניינים להזמין אליהם חברים לערב מהנה והרשימה אינה נגמרת. הסיבה לכך שהם טוענים כי מדובר בפתרון מעולה, היא משום שמגשים אלו מציעים פתרון מהיר, אטרקטיבי, טעים ובעלות סבירה לארוחת צהרים, ערב וכיבוד לאורחים. קיים היצע גדול של מגשי אירוח וכל אחד יכול לבחור באותו מגש עם אוכל אשר מדבר אליו מבחינת טעם וסוג מזון. ישנם מגשים הכוללים כריכונים, מיני פשטידות, סושי, פיצות, ירקות והרשימה עוד ארוכה מאוד.

מגשי אירוח- למי הם מיועדים?

מגשי אירוח מיועדים לכל מטרה:

  • חברה- אם חברה מתכננת אירועים שונים לעובדים, לצוות ההנהלה או לאנשי עסקים חיצוניים לחברה בדמות אירועי השקה למוצר או שירות של החברה, ישיבות, כנסים ועוד, הזמנת מגשי אירוח יהיו אידיאלים למטרה. כאן חברת הקייטרינג תברר מהו סוג האירוע, מיהו קהל היעד שלו, מהי כמות האנשים אשר תשתתף בו ומהו תקציב של החברה. בהתאם לכל אלו היא תשלח לחברה מגשי מזון מעוצבים אשר כוללים סוגי מזון המתאימים לסוג האירוע.
  • אירועים פרטיים- מגשי מזון ואירוח מהווים פתרון אידיאלי גם למצבים בהם מעוניינים להזמין חברים או משפחה לערב נעים בבית. כאן כל שצריך הוא לבחון על תפריט החברה באתר האינטרנט שלה ולבחור את אותם מגשים המתאימים לטעם האישי שלכם ושל האורחים שלכם וכמובן אותן מנות המתאימות לתקציב שלכם.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*