איפור כלות מקצועי בעיר הגדולה

ניתן לומר כי העיר תל אביב היא מרכז העסקים, התרבות, אנשי המקצוע, התיירות וכל דבר אחר אשר עולה בראש. העיר תל אביב היא מטרופולין וככזאת היא בעלת שם בתחומים רבים, דבר אשר כולל גם את תעשיית החתונות, עיצוב השיער, איפור כלות ועיצוב של שמלות כלה. כל אחת מודעת לכך שסלון הכלות של המאפרות הטובות ביותר ממוקם לרוב באזור תל אביב וערי המרכז אשר סובבות אותה.

 

איפור כלה לחתונה או לצילומים

חשוב לדעת כי יש הבדל משמעותי בין איפור ככלות לצילומי אלבום התמונות לפני החתונה ואיפור מקצועי לחתונה עצמה. מאפרת מקצועית תדע בדיוק איזה סוג איפור מתאים לצילומים ואיזה סוג איפור מתאים לערב החתונה ותאפר את הכלה בהתאם. בנוסף, היא תדריך את הכלה כיצד לחדש את האיפור במקרה הצורך ומהו האיפור הרצוי לקטע בו כולם רוקדים , משתוללים ומזיעים. חשוב לדעת כי אין זה מקרי כי תחום איפור כלות מגלגל סכומי עתק וזאת משום שכל כלה יודעת כי היא זכאית לממש את הפנטזיה שלה ולהיראות במיטבה יום חתונתה ולכן פעמים רבות כלות בוחרות סלון איפור כלות בתל אביב אשר נחשב למקצועי ביותר וזאת למרות המחירים הלא זולים.

איפור כלות- הטרנדים המובילים

ניתן לומר כי סלוני איפור כלות בתל אביב מובילים גם בכל הקשור אל טרנדים בינלאומיים בתחום איפור כלות. דבר ממנו ניתן להתרשם בקטלוגים השונים של סלון האיפור. אם בעבר, רוב הכלות נצמדו לשמלה המסורתית בצבע הלבן ולאיפור נחמד, כיום כלות רבות מוכנות לקחת "סיכון" ולבחור בשמלות כלה בצבעים קצת שונים, בעיצובי שיער מהם אי אפשר יהיה להתעלם ומאיפור מיוחד אשר מדגיש את קו הלסת של הכלה וכל אזור מוצלח אחר בפניה וזאת בהתאמה מושלמת לצבע השמלה, האביזרים השונים, התספורת ודרישות ספציפיות של הכלה.

מאת

מירי ביטון

שמי מירי ביטון, יחצ"נית בעברי וכיום עוסקת בתחום הפרסום. בנוסף, אני מפעילה את הבלוג הזה כתחביב ועל מנת לספק חדשות ועדכונים בתחום האירועים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *