אולם לבת מצווה – עולם של אפשרויות

מאז ומעולם חשיבותו של אירוע של פעם בחיים הייתה גבוהה ולקחה את מרבית זמננו בארגון אירוע שכזה, החל מחשיבה על הדקורציה, אל בחירת המוזיקה, האוכל, הבידור, ועד לרשימת האורחים וחלוקת ההזמנות.

עם התפתחות העולם נבנו אולמי אירועים שחוסכים לנו מרבית מהדרך ומאפשרים לנו להתמקד בדברים אחרים שבארגון האירוע. האולמות מציגים בפנינו שלל אפשרויות שמתוחם אפשר לבחור על כן חשיבות בחירת אולם לבת מצווה, חתונה או כל אירוע אחר הופך להיות בעדיפות עליונה. אין ספור האפשרויות הקיימות באולמות מתבטאות בגיוון שונה החל מעיצוב האולם עצמו ועד לאוכל שיוגש, כל זה ועוד בעלי האולם מציגים לנו בהדמיה, המציגה לנו מראש חזון של איך יראה האולם מה שמקל על  בחירת המקום והעיצוב שהכי יתאים לאירוע שלנו. חשוב לזכור כי האולמות היום לא רק מציעים לנו את האפשרות לחגוג בפנים של האולם אלא יש גם את החוץ, ולכן נוספת האופציה ויש להחליט האם נעדיף את האירוע שלנו באולם סגור או בגן אירועים, יש להתחשב גם במזג האוויר הרי שלא נעשה אירוע בחוץ כשאנחנו בחורף, מעבר לכך יש לשים דגש גם על מיקום האולם לבת מצווה שהוא לא פחות חשוב האם נבחר בגן אירועים ליד הים באולם בתוך הקניון או במקום מבודד.

גיל בת מצווה

בת מצווה הוא אחד מהאירועים שחוגגים פעם אחת, הוא אירוע שחוגגים בו את הגיעה של ילדה לגיל 12, גיל המציין את הפיכתה מילדה לנערה מתבגרת ועל כן חשוב שהאירוע יהיה מוצלח ומהנה. בשונה מחגיגות בר מצווה אירוע בת מצווה לא כרוך בעלייה לתורה או בדבר מעבר לחגיגה עצמה ועל כן אפשר להתמקד יותר באולם לבת מצווה ולבחור בקפידה רבה יותר את כל מרכיבי האירוע, החל מהאולם, הדייגיי, האוכל ועד להזמנות וללבוש החגיגי. (כיום ניתן להיעזר במארגנת אירועים שתעשה בשבילכם את רוב העבודה).

בין אם בחרתם באולם סגור בקניון או בגן אירועים ליד הים אחראי האירועים במקום יציג  בפניכם את האופציות של עיצוב האולם דבר שיקל עליכם בהחלטה ויחסוך לכם לחשוב מאפס על העיצוב כולו ובכך ישאיר לכם זמן לדאוג לרשימת האורחים חלוקת ההזמנות ומציאת הבגדים המתאימים לאירוע.

עיצוב האירוע, נכון לא נכון?

בבחירת עיצוב האירוע אין נכון לא נכון אלא השאלה האמתית הוא מה אתם מעדיפים, מה הסגנון שמדבר אליכם ואל הבת שלכם ויגרום לאירוע הזה להיות המוצלח ביותר, אירוע שיזכרו הרבה אחרי ולה להיות מאושרת ולהנות ממנו כמה שיותר. אם בכל התהליך שמעתם המלצות מחברים, משפחה או מכרים, חשוב שתזכרו שלא רק להסתמך על המלצותם של אנשים אלו אלא תסמכו על התחושות שלכם ושל בתכם, את ההמלצות לקחו כגורם סינון כלשהו שיעזור לכם בדרך לבחירה אך לא בבחירה הסופית, הרי אתם אלה שחוגגים ולא הממליץ.

מאת

מירי ביטון

שמי מירי ביטון, יחצ"נית בעברי וכיום עוסקת בתחום הפרסום. בנוסף, אני מפעילה את הבלוג הזה כתחביב ועל מנת לספק חדשות ועדכונים בתחום האירועים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *