מתנה לתינוק

איך בוחרים מתנה לתינוק שרק נולד

כל לידה היא אירוע מרגש, כל תינוק שנולד הוא מתנה עצומה להורים שלו ולכן השמחה בהולדת תינוק היא כה גדולה. בנוסף, ישנם גם את החברים והמשפחה שמתרגשים יחד עם ההורים בשל התינוק שנולד. אחת הדרכים הפופולאריות והקלות ביותר להביע השתתפות בשמחה היא על ידי רכישת מתנה לרך הנולד או להורים שלו. 

כאן עולה השאלה הגדולה – כיצד בוחרים את המתנה המתאימה ביותר עבור התינוק שרק נולד? להלן מספר נקודות שיכולות מאוד לסייע לכם בבחירת המתנה המתאימה עבור הרך הנולד למזל טוב:

בכור, בן זקונים או ילד סנדוויץ'?

אם התינוק שנולד הוא ילד בכור להוריו, הרי שיש לצייד אותו בציוד תינוקות מאפס. כלומר, לאבזר עבורו חדר ילדים עם ריהוט, אביזרים שונים וצעצועים, לקנות בשבילו מלתחה של בגדים קטנטנים וכמובן לרכוש עבורו עגלה מיוחדת. לעומת זאת, כאשר מדובר בתינוק שנולד אחרי מספר אחים, הרי שכנראה כבר יש בבית את האביזרים הבסיסיים עבור תינוק שנולד. על כן כאשר מבקשים לרכוש מתנת לידה לתינוק כמו כאן יש להתחשב במיקומו במשפחה וכך תוכלו לדעת איזו מתנה הכי תתאים.

מה הקרבה שלכם לרך הנולד

גם סוג הקרבה שלכם אל הרך הנולד אמורה להשפיע על סוג המתנה שתבחרו. על כן, אם מדובר בבן משפחה ממש כדוגמת אחיין, בן דוד או אפילו אח קטן שנולד להוריכם לעת זקנה, הלוא ברור מאוד כי המתנה שתרכשו עבורו תהיה יקרה יותר ומרשימה יותר. מצד שני, כאשר מדובר בידידה שילדה, שכנה או בחברת צוות, הרי שהמתנה תהיה יותר סמלית ובהתאם לקשר הקיים בניכם, ראו דוגמאות בכתובת זו.

כמה תרצו להשקיע במתנה

הנקודה החשובה ביותר שאמורה להנחות כל אחד שעומד לרכוש מתנה לאי מי ובמיוחד כאשר מדובר במתנה לתינוק שנולד (שכן כאן מדובר באין סוף אפשרויות), היא כמובן התקציב. לפני שאתם בוחרים במתנה, עליכם להחליט כמה אתם מעוניינים להשקיע בה ועד איזה סכום תוכלו להוציא עליה. חשוב לזכור, כי לעיתים המחיר אינו כל כך משנה וניתן בהחלט למצוא מתנות יפות ושימושיות אשר אינן מראות כלל את הסכום ששולם עליהן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *