יום כיף באילת – אלא איפה?

מי שרוצה לבלות את ימי הקיץ וגם את ימי החופש במקום חמים ונעים, מומלץ שיכיר כמה אופציות ליום כיפי באילת. אילת, כפי שכבר כולנו יודעים, היא עיר דרומית ונעימה שמציעה את חופי הים האדום שלצידם טיילת מלאת פעילויות, מלונות יוקרה, מסיבות קיץ מטורפות, וכן, גם מגוון אטרקציות להורים ולילדים. בעיר הדרומית תמצאו לא מעט מתחמי פעילויות כמו למשל מתחם פנזטי שנמצא באייסמול שנחשב הקניון המרכזי והגודל ביותר בעיר. 

אבל מה כוללת הפעילות במתחם? 

מתחם פנטזי באילת מציע מגוון אטרקציות להורים וילדים, לקבוצות ובני נוער. במתקן תמצאו מבוך מראות, קולנוע ב7 ממדים, חדרי אשליות, את קורת הפחד המפורסמת, סימולטור כדורגל, מתחם לייזר טאג  ועוד. 

מה עושים בכול פעילות? 

אם טרם יצא לכם להכיר את המשמעות של הפעילויות, מומלץ להכיר אותן מקרוב:

קולנוע בתלת ממד – קולנוע של 7 ממדים המציע חווית סנכרון סרטים מכול סוג, עם מוזיקה, מושבים שזזים בהתאם לעלילה, משבי רוח, ושאר אפקטים. 

לייזר טאג – המשחק הפופולארי ביותר כיום שהגיע אלינו מארה"ב: כולל שטח לחימה מדומה בו מתחרים חברי קבוצה אחת בשנייה. במשחק הזה: אתם והילדים יכולים לשחק אחד מול השני. 

מבוך מראות – מתי בפעם האחרונה נכנסתם ויצאתם ממבוך מלא מראות?. מבוך מראות המתפרס על שטח רב, מציע חוויה מבלבלת מאתגרת ומשעשעת. 

קורת הפחד – באמצעות מכשיר מציאות מדומה אפשר להרגיש כאילו אתם מדליוניסטים אולימפיים אשר הולכים על קורה צרה במיוחד. 

סימולטור כדורגל – עם ילדים שלא יכולים ללא הכדור, אפשר להגיע אל הסימגול והוא סימולטור כדורגל שמאפשר דקות ארוכות של הנאה. עוד אפשר למצוא במקום "פוט-קורט" המציעה בילוי כיפי עבור אוהבי משחקי הכדור. 

חדר אשליות – חדר אשליות הוא חדר אשר לא כול שיש בו, הוא אמיתי או נכון. 

לסיכום, אין כמו אילת כדי לבלות ימים נעימים וכיפיים. לכן רבים בוחרים לנפוש בעיר ולהנות מכול האטרקציות והפעילויות שהיא מציעה. 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *