אירועים

הפקת אירועים בבתי קולנוע של רשת גלובוס מקס

27 במאי 2013 על-ידי מירי ביטון ב- שונות עם 0 תגובות

הפקת אירועים בבתי קולנוע של רשת גלובוס מקס

ארגון והפקת אירוע, בין אם מדובר בשמחה משפחתית ובין אם מדובר באירוע עסקי, היא משימה לא קלה כלל ועיקר. מבין כל אלה נחשבת הפקת אירועים וכנסים עסקיים לקשה ביותר.

הקושי טמון הן בבחירת המטרה והיעדים שהאירוע ינסה להשיג והן בבחירת הדרך הנכונה והטובה ביותר לעשות זאת. אחת הערים הפופולאריות ביותר לארגון כנסים כאלה היא העיר אילת. אנשי עסקים ומארגני אירועים גילו אותה ואת הפוטנציאל האדיר הטמון בה לארגון אירועים מוצלחים. מתחם איימקס שנבנה שם לפני שנים מספר מאפשר לראות סרטים באילת במסכי ענק ובסאונד ברמה הגבוהה ביותר, אבל בה בעת הפך המקום למבוקש ופופולרי לארגון הרצאות, מצגות וכנסים לרוב.

התוצאות של אירוע כזה מושפעות בדרך כלל ממספר גורמים: בחירת יעד ריאלי שאכן ניתן להשגה, בחירת צוות הדרכה איכותי שיוכל להוביל את המשתתפים ובחירת המקום הטוב ביותר לארגון האירוע. לאחרונה הפכו רשת בתי קולנוע גלובוס מקס למקומות פופולאריים לארגון אירועים, בעיקר בזכות התנאים הנוחים שבהם ניתן להעביר הרצאות פרונטליות ומצגות.

תנאים נוחים ואיכות גבוהה – תנאי לאירוע מוצלח

עם המקומות הפופולאריים ניתן למנות בתי קולנוע שונים מרשת גלובוס מקס, רשת בתי הקולנוע הפופולארית ביותר בישראל. ניתן לדוגמה למנות את  IMAX אילת, פירמידת הקולנוע המפורסמת שהפכה לאטרקציית חובה לכל מבקר בעיר. המקום הגדול והמרווח, האווירה הנפלאה השוררת בו והייחוד שלו, הפכו אל המקום למתחם המושלם לארגון והפקת אירועים משמעותיים.

המגמה הזאת ממשיכה להתפשט ונכון להיום הולכת וגדלה כמות האירועים המאורגנים במתחמי IMAX שונים בישראל. גורם המשיכה הגדול ביותר הוא, כפי שכבר הוזכר לעיל, הנוחות הרבה שבה ישובים כל המוזמנים לאירוע. גורם חשוב נוסף הוא הרמה הגבוהה של המזון המוגש למשתתפים באירועים השונים. מדובר במזנונים ברמה הגבוהה ביותר, הכוללים גם יינות איכותיים מאד לצד מבחר עשיר של מנות.

סוגים שונים של אירועים

עם האירועים השונים שמארגנים חברות ויחידים שונים ניתן למנות מסיבות יום הולדת, אירועים לעסקים וארגונים, אירועי מכירות וכנסים מקצועיים שונים. מבין כל בתי הקולנוע של גלובוס מקס ובכלל, גם בכנסים כאלה מובילה העיר אילת. המוזמנים שוהים באחד מבתי המלון בעיר ואת הכנס מקיימים במתחם המיועד לכך. לעיתים ניתן לראות במתחם איימקס אילת סרטים כחלק מהאירוע. במקרים אחרים נערכות שם הרצאות ומצגות, כאשר השילוב שבין הרצינות המקצועית והאווירה הקלילה עושה את שלו ומסייע להשגת היעדים של ההתכנסות.

ארגון מקצועי לכנס מוצלח

כאמור, מצטיינים כל המתחמים השונים שהוזכרו באיכות גבוהה, הן של המתקנים והן של המארגנים ובעלי המקצוע המועסקים במקום. אלה יכולים לשנות את סידור המקום ולהתאים אותו לכל קהל יעד. הם מאפשרים לראות בעיר אילת סרטים במסכי הענק ובאיכות השמע הגבוהה ביותר האפשרית ובאותה מידה מסייעים בארגון אירוע ברמות הגבוהות ביותר האפשריות.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*