סאמר סקול

סאמר סקול: המתנה המושלמת לבת מצווה

כשהילדה מגיעה לגיל 12, גיל המצוות, נהוג להעניק לה מתנה מיוחדת ובלתי נשכחת. אם בדרך כלל מעניקים מתנות חומריות, מוטב שהשנה המתנה תהיה מעעט שונה. ולכן, הפעם בחרנו להמליץ על מתנה נהדרת, שהיא למעשה חוויה ייחודית ובעלת יתרונות רבים: מחנה קיץ.

למה דווקא מחנה קיץ?

יש לא מעט סיבות טובות להעניק לילדה את החוויה הייחודית הזו, שכן מדובר על מחנה קיץ הממוקם בארצות הברית, בו מתארחים ילדים בכל הגילים, ישראלים ואמריקאיים, שיוצאים לפעילויות שונות ולוקחים חלק בחוגים מקצועיים ומרתקים. מדוע סאמר סקול כמתנה לבת מצווה? ובכן, בשל החוויה הייחודית שמוענקת לילדה. תחילה, מדובר בטיול בחו"ל, במהלך שהותה במחנה, הילדה תהנה מטיולים ביעדים מבוקשים בארצות הברית. נוסף לכך, היא תפגוש חברים חדשים בני גילה, ותיהנה מחוגים מקצועיים ומפעילויות אטרקטיביות במיוחד.

יתרונותיו של מחנה הקיץ

  • מפגשים חברתיים ושיפור היכולות החברתיות של הילדה.
  • התמקצעות בתחומי עניין שונים, כמו ספורט, אמנות, מחול, מדעים ועוד. בסאמר סקול, החניכים לוקחים חלק בשלל חוגים לפי בחירתם, כך הם צורכים את התכנים שמעניינים אותם במיוחד.
  • הכרת השפה האנגלית – בשל העובדה שהמחנה מתקיים בארצות הברית והוא כולל גם חניכים אמריקאיים, לצד החניכים הישראליים – כל הפעילויות מתקיימות באנגלית, מה משאפשר לילדים להכיר את רזי השפה וללמוד לדבר אנגלית שוטפת. למעשה, הורים רבים שולחים את ילדיהם לסאמר סקול רק בשל יתרון האנגלית שכל כך חשוב וחיוני.
  • טיול בחו"ל – כאמור, במהלך השהות המחנה יש לא מעט טיולים ייחודיים ליעדים מבוקשים ברחבי ארצות הברית, לרבות מפלי הניאגרה המיוחדים, המהווים את אחד מפלאי הטבע בעולם.
  • הסתגלות לחיים עצמאיים – החניכים רחוקים מביתם, ורחוקים מהוריהם, ועל כן עליהם לסגל לעצמם יכולות עצמאיות, החל מכביסות אישיות ועד להתמודדויות עם סיטואציות שונות. כמובן שישנה השגחה במחנה, והמדריכים צמודים לילדים, אך בכל זאת מדובר בהתמודדות אישית של הילד בה הוא לומד כיצד להתנהל באופן עצמאי.

 

השנה, ילדתכם תקבל מתנה מיוחדת לבת המצווה. הניחו לכל המתנות החומריות, ובחרו במתנה נהדרת ומיוחדת, שתשאיר זיכרונות קסומים לכל החיים. מזל טוב!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *