אטרקציות וגימיקים לאירועים לכל גיל

המטרה העיקרית של כל אירוע היא לשמח את כל הנוכחים. המוזמנים באים לאירוע כדי לשמח את חתן או את כלת השמחה (או את שניהם, כמובן) ומארגני האירוע ובעליו מעוניינים לשמח את קהל המוזמנים. כל השאר, באירועים כאלה, נגזר מהמטרה המוצהרת הזאת. אטרקציות שונות, גימיקים לאירועים וכל שאר המרכיבים באירוע נועדו לסייע בהשגת המטרה.

מה זה גימיק ולמה הוא נחוץ

גימיק הוא מונח שאול מעולם הקסמים. הגימיק הוא אביזר תמים המסייע לקוסם בביצוע להטוט כל שהוא. כאשר מתכוונים לגימיק באירוע, מתכוונים לכל חפץ, עצם, מכשיר או אפילו מעשה, שעוזרים לבעלי האירוע להפוך אותו למעניין יותר, משעשע יותר ובעיקר – ייחודי יותר מכל אירוע אחר. בשנים האחרונות נוצרו עשרות ואולי מאות אטרקציות וגימיקים לאירועים שכל ייעודם להגביר את ההנאה של המוזמנים.

עם האטרקציות הללו ניתן למנות מכשירים מתנפחים לימי הולדת ההופכים את החגיגה השגרתית משהו למשמחת יותר עבור הילדים. במקום משחקי חברה והפעלות שונות, או בנוסף להן, משתעשעים הילדים במכשירים האלה. במקרים אחרים מוצאים מארגני האירוע גימיקים חדשים בדיוק לאותה מטרה.

איך עובד הגימיק ומתי

ישנם תכונות מובנות אצל כל בני האדם באשר הם: כשהם שמחים הם רוקדים ושרים, קופצים ומפזזים. אפילו מלכים נוהגים כך. גם דוד המלך, בשמחתו כי רבה, רקד ופיזז לפני ארון הקודש. אבל כבר לפני שנים רבות התברר כי פעולה הפוכה עשויה ליצור את אותה תוצאה. אנשים שמצב הרוח שלהם רגיל למדי, חווים התרוממות רוח אם גורמים להם, בצורה כזאת או אחרת, לרקוד ולשיר. מרקיד או תקליטן איכותי באירוע עשוי להפוך למסמר הערב ולגרום לקהל המוזמנים התרוממות רוח רבה, גם אם הקהל אדיש משהו בתחילת הערב.

על מנת להגביר את מצב הרוח, משתמשים מארגני אירועים רבים באמצעים חזותיים שיהוו גימיקים, או אטרקציות. כיון שהשימוש בגימיקים ייחודיים הופך לנחלת הכלל, נוצרים גימיקים חדשים כל העת. נכון להיום ניתן למצוא שפע של אטרקציות לבר מצווה מקוריות, שיישום שלהן בחגיגה הפרטית שלכם ישדרג אותה בכמה רמות.

גימיק – טוב לכל הגילאים

כל אחד אוהב גימיקים, ולא משנה מה גילו. יש כאלה שמתאימים לילדים, דוגמת מתקנים מתנפחים או מיני לונה פארק. אחרים מתאימים גם למבוגרים, דוגמת עיצוב בבלונים, משרוקיות וכלי זמר שונים, מסכות וכל אמצעי אחר שיכול להגדיל את השמחה.

חברות רבות העוסקות בארגון והפקת אירועים מקדישות תשומת לב רבה לתכנון ויצירה של גימיקים ואמצעים חדשים ומעניינים להגדיל את השמחה באירועים. יש גימיקים שעצם כוחם הוא בחדשנות שלהם. אחרים נשארים אטרקטיביים גם לאחר שהפכו לנחלת הכלל. דוגמה טובה לכך הם מופעי זיקוקים, שתמיד מרתקים ותמיד מושכים את ליבם של המוזמנים.

מי שמעוניין לארגן ולהפיק אירוע ברמה גבוהה, חשוב שיפנה למומחים בתחום. ארגון נכון של אירוע כולל גם תזמון מושלם של האטרקציות, שיגבירו את שמחתם של המוזמנים ושל חתני השמחה כאחד.

מאת

מירי ביטון

שמי מירי ביטון, יחצ"נית בעברי וכיום עוסקת בתחום הפרסום. בנוסף, אני מפעילה את הבלוג הזה כתחביב ועל מנת לספק חדשות ועדכונים בתחום האירועים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *