הפקת אירועי יוקרה

הפקת אירועי יוקרה עם Linial Production ליניאל הפקות

הרבה פעמים אנחנו יכולים לשמוע את הביטוי "הפקת אירועי יוקרה" ולתהות, מה בדיוק הופך את האירוע ליוקרתי ומה מבדיל אותו מאירועים אחרים, שאינם נחשבים כך.

לפני שנסביר את הייחודיות של אירועי יוקרה ונציג את linial production חברה שמתמחה בסוג כזה של אירועים, צריך לומר כבר בהתחלה, הרבה פעמים השימוש בביטוי יוקרתי הוא מוגזם, לא רק בתחום של אירועים אלא גם בתחומים אחרים, והרבה פעמים זה בסופו של דבר בעיניי המתבונן, שכן, בן אדם יכול לחשוב שהאירוע הוא אכן יוקרתי, בן אדם אחר יכול לחשוב שהוא סטנדרטי למדי.

מי שמתמחה בהפקת אירועי יוקרה ויכול לספק לא מעט כלים ורעיונות להפקה כזו, הוא רון ליניאל מבעלי ליניאל הפקות, חברה שעורכת ומפיקה אירועי יוקרה במגזר הפרטי והעסקי. Linial הפקות נחשבת לאחת החברות החזקות בתחום כיום והיא מציעה הפקות אירועי יוקרה ברמה הגבוהה ביותר שיש, כאמור.

אז מה זאת אומרת הפקת אירועי יוקרה? אנחנו יכולים לחשוב על סוג כזה של אירועים במספר צורות. למשל, אירוע יוקרתי זה אירוע שכל המאפיינים שלו הם מיוחדים, מקוריים וכמובן שעלותם איננה נמוכה. אנחנו לא נראה אירוע יוקרתי שנערך במתנ"ס או באולם סטנדרטי, הוא בדרך כלל ייערך במקומות יקרים, מקומות ייחודים, כאלה שעלות השכרתם יכולה להגיע לסכומים של עשרות ומאות אלפי שקלים.

דוגמא נוספת לאירועי יוקרה, אירועים עם אטרקציות ייחודיות, שונות, מקוריות, כאלה שאנחנו לא רואים בכל אירוע, אם בכלל. הרבה פעמים מדובר על אטרקציות שאנחנו יכולים למצוא רק בחו"ל ולא בארץ. כמובן שאירוע יוקרתי זה אומר שהקייטרינג יהיה ברמה מאוד גבוהה, הן מבחינת תוכן והן מבחינת כמות, לעיתים ישולבו באירוע כמה וכמה חברות קייטרינג, זאת על מנת לספק לאורחים מגוון רחב של מטעמים כפי שרק רון ליניאל העומד בראש חברת ההפקות ליניאל יודע לעשות..

אירוע יוקרה אמור גם לענות על המטרות שלו מבחינת מי שמתכנן אותו. למשל, אם זה אירוע עסקי, אז מן הסתם, המטרה היא למתג את החברה או את מי שעומד מאחוריו כגורם משמעותי ויוקרתי בתחום, על כן גם כל האירוע יתוכנן בצורה כזו וכמובן גם ישווק כך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *