אירועים

הזמנת מגשי אירוח לאירוע ביתי

22 באוגוסט 2012 על-ידי מירי ביטון ב- אוכל לאירועים עם 0 תגובות

הזמנת מגשי אירוח לאירוע ביתי

סביר מאד להניח, שאם אתם הולכים לקיים את האירוע שלכם בתוך אולם או גן אירועים, אתם תרצו מן הסתם לקבל מגשים מוכנים לאירוע שלכם. אתם תצפו שהאולם או חברת הקייטרינג יביאו איתם את המנות המשובחות ביותר, לשביעות רצונם של כלל האורחים שלכם.

אבל מה קורה כשאתם מקיימים אירוע בתוך הבית שלכם, בפנים או בגינה הפרטית? במצב כזה, אז מצד אחד האווירה אולי היא פחות פורמלית ויותר משוחררת. אולם, מהצד השני זה לא אומר שהאוכל צריך להיות פחות טעים. גם באירוע שחוגגים בבית, האוכל צריך להיות מושקע במיוחד, ואתם צריכים לכבד את האורחים שלכם באוכל שיוגש דרך מגשי אירוח שונים. לשמחתכם, יש היום פתרונות בתחום – גם למי שמקיים אירועים באווירה ביתית!

ההזדמנות המושלמת להכין כריכים

השאלה היא כמובן, איזה מגשי אירוח יכולים להתאים לאירועים ביתיים? מן הסתם, אתם לא מצפים לראות דווקא את אותם מגשים מוכנים לאירועים בחוץ, כמו המגשים שיוגשו בבית שלכם. הזכרנו כי האווירה היא פחות פורמלית, ולא בטוח שכל האורחים שלכם יבואו בחליפות המהודרות ביותר, אפילו אם מדובר על אירוע חגיגי ומרגש במיוחד כמו בריתה או בר מצווה.

אחת האופציות הטובות ביותר של הזמנת מגשי אירוח, היא להזמין מגשי אירוח של כריכים. אם תחשבו על כך לעומק, תבינו שהכריכים הם הפתרון האידאלי לאירוח ביתי, ולכל סוג אירוע באשר הוא, לא משנה כמה אנשים הזמנתם לבית שלכם. מצד אחד, הכריכים יחסכו מכם הרבה מאד ניקיון ותעסוקה. כדי לאכול כריך, האורח לא צריך סכו"ם, ואולי הוא יצטרך צלחת ואף זה לא בטוח. אתם גם יכולים לגוון מאד את הכריכים שתביאו. כך תוכלו לדוגמה להזמין מגשים מוכנים לאירועים עם כריכים בשריים עם מיטב הנקניקים המובחרים. אולם מצד שני תוכלו גם לספק כריכים חלביים עם גבינות מפנקות. כמובן שיש גם אפשרות לכריכי פרווה עם ירקות, פירות, וביצים.

הכריכים עצמם יכולים לבוא במגוון רחב מאד של גדלים. אפשר גם להתאים כריכים שונים לילדים ולמבוגרים. כך תבטיחו שכולם ייהנו מההיצע הרחב של מגשי אירוח לאירועים שלכם.

בתור איזה מנה תגישו?

יש אפשרות להגיש את הכריכים בתור מנה ראשונה שתפתח את התיאבון לאורחים. מהצד השני, לעתים הכריכים מהווים את המנה עצמה. בתור מנה עיקרית, הכריכים יכולים להתאים לאירועים בסדר גודל קטן שאתם מקיימים בבית, או ממש לאירוח בייתי בחגים ומועדים. עם זאת, אתם יכולים גם לבצע הזמנת מגשי אירוח של כריכים גם באירועים גדולים יותר. אתם יכולים להזמין מגוון גדול כל כך, ובכמויות מרשימות מאד – כך שהכריכים יהפכו להיות ממש אטרקציה בתוך האירוע שלכם.

בסיכומו של דבר, הכריכים מהווים אופציה נהדרת, נוחה ויפה מאד להגשה, חוסכת לכם עיסוק בניקיון, ואהובה מאד על כלל האורחים שלכם.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*