אירועים

סרטון תדמית והגדלת קהל הלקוחות שלנו

21 במאי 2013 על-ידי מירי ביטון ב- צילום אירועים עם 0 תגובות

בעולם המודרני הדרך שבה אנשים תופסים אותנו ורואים אותנו ומה שהם חושבים עלינו קובעים את הכול. אם בעבר, אנשים החליטו מה הם חושבים עלינו במשך תקופת זמן ארוכה בה הם הכירו אותנו, היום אנשים מתרשמים מאתנו אחרי משפט אחד או תמונה אחת.

הרושם הראשוני שלנו היום תלוי הרבה מאוד במבט הראשון או בדבר הראשון שאנחנו אומרים. הדעה של האנשים ושל הציבור על אנשים פרטיים או על עסקים נקבעת ברגע אחד. כאשר כל התדמית שלנו תלויה ברגע אחד בודד קשה מאוד לתקן אותה אם היא לא טובה. הדרך היעילה ביותר ליצור לנו תדמית ראויה שתעניק לנו כבוד ואהבה מפני אנשים אחרים היא הפקת סרטי תדמית.

למידע נוסף בקרו: http://www.videohead.co.il/

הפקת סרטי תדמית – טיפים והמלצות

הפקת סרטי תדמית היא למעשה הפקה של סרט שמציג אותנו, את העסק שלנו ואת האני מאמין שלנו. סרטון תדמית יכול לכלול הסבר קצר על השירות שאנחנו מספקים או על הסחורה שאנחנו מוכרים. הסרטון יכול להיות גם מופק בהומור כך שמי שיצפה בו יהיה מאוד מושך ומצחיק לצופים בו. כאשר אנחנו מפיקים את סרטון התדמית כדאי לנו לשים לב למה שאנחנו לובשים, לרקע ולתפאורה. פרטים אלו אולי נראים שוליים אך הם אלו שיקבעו בסופו של דבר את הרושם שנעשה על הלקוחות שלנו. כך למשל אם נלבש בסרטון התדמית לבוש מרושל הרושם שנעשה יהיה שאנחנו לא מקצועיים בתחום שלנו.

הרושם שהסרט יצור יהיה מה שיקבע בסופו של דבר עם מי שצפה בו ירצה לשכור את שירותנו ולהפוך ללקוח שלנו. ככל שהסרט שלנו יהיה יותר איכותי ומושקע כך יותר אנשים יתרשמו מהעסק שלנו וירצו ליצור אתנו קשר. עם סרטון התדמית שלנו יעורר סקרנות אצל הצופים אז סביר להניח שרבים מהם יתעניינו גם בהמשך בעסק שלנו ובנו. איך יוצרים את העניין של הצופה? את העניין של הצופה ניתן ליצור באמצעים חזותיים כמו צבע, צורת עריכה וזוויות צילום. גם פס הקול שיהיה בסרט התדמית שלנו יכול ליצור עניין אצל הצופה. נקודה חשובה נוספת ביצירת העניין בסרט התדמית שלנו היא התסריט של הסרט. התסריט של הסרט יכול להיות דרמטי, מותח ומבדר.

סרטון תדמית – הדרך שלנו להצלחה

סרטון תדמית הוא הדרך שלנו להצלחה בעסקים. הצלחה בעסקים היא לא רק עניין של רווח אלא גם עניין של צמיחת העסק ופרסומו ברבים. לכן התדמית של העסק שלנו חשובה מאוד. ככל שנשקיע יותר ביצירת התדמית של העסק שלנו ובעיצובה לפי רצוננו כך העסק שלנו ייהנה מהתדמית הרצויה. לפני שאנחנו מפיקים את סרט התדמית שלנו כדאי לנו לעשות מחקר שוק בנוגע לקהל הלקוחות שלנו וגם לחשוב בעקבות המחקר איזה רושם ותדמית אנחנו צריכים לבנות לעצמנו. כך למשל, יש הבדל בין תדמית רעננה וצעירה ובין תדמית של מסורת וניסיון.

לסיכום, אפשר לומר, שבניית תדמית נכונה לעסק שלנו יכולה לגרום לזינוק בכמות המכירות והרווחים שלנו. ככל שהעסק שלנו יהיה יותר נוכח בשיח הציבורי כך יותר אנשים ידעו עליו. סרטון התדמית שנפיק יהיה רק ההתחלה של יצירת התדמית שלנו. ככל שיותר לקוחות יגיעו אלינו כך הם יחזקו או ישללו על סמך השירות שניתן להם את התדמית שייצרנו לעצמנו. אם הלקוחות יהיו מרוצים מהשירות ומהמוצרים שלנו הם יספרו בעצמם למשפחה, לחברים ולאנשים בסביבה שלהם כמה העסק שלנו טוב ונהדר וכמה כדאי גם להם לשכור את שירותיו. בסופו של דבר אם העסק שלנו מצליח סרט התדמית יחזק אותו ויהפוך אותו למצליח יותר.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*