אירועים

לחגוג אירוע בתאילנד – יקר, אבל משתלם!

25 באפריל 2013 על-ידי מירי ביטון ב- שונות עם 0 תגובות

לחגוג אירוע בתאילנד – יקר, אבל משתלם!

כל הדברים שחשוב לדעת לפני טיסה לבנגקוק  

אחד היעדים העסקיים והתיירותיים היא בנגקוק, בירת תאילנד. כאן מדובר על העיר הגדולה ביותר של מדינת תאי ומספר האנשים המתגוררים בה עולה על 5 מיליון. מדי שנה אלפי ישראלים מזמינים כרטיסי טיסות לבנגקוק. כיוון שמדובר על יעד תיירותי ומרכזה הכלכלי של מדינת תאילנד, המחירים זהים ברוב ימות השנה.

 

טיסה לבנגקוק- חשוב לדעת

חשוב לקחת בחשבון כי טיסה לבנגקוק אורכת כ- 11 שעות (תלוי ברוחות). נכון להיום ניתן למצוא טיסות לבנגקוק בטווח מחירים משתנה וזאת בהתאם למוניטין של חברת הטיסה,שדה התעופה ממנו ממריאים, סידורי האבטחה, ארוחות ושירותים נלווים בטיסה. כיוון שיעד תיירותי זה הוא אחד מהאטרקטיביים ביותר בעולם ובתקופה החמה של התיירות (חודשי הקיץ) קשה מאוד למצוא כרטיסי טיסה ליעד זה, חשוב מאוד להזמין טיסה לבנגקוק כמה חודשים מראש. יש לקחת בחשבון כי בתקופת התיירות החמה כרטיס טיסה יכול לעלות יותר מאלף דולרים, אך תמיד יש אפשרות להשיג כרטיסי טיסה זולים יותר אם פועלים בצורה חכמה.

 

טיסות זולות לבנגקוק

אנשים רבים מכירים רק כמה חברות תעופה מובילות בעולם בעלות מוניטין מוצלח ועלויות גבוהות מאוד של כרטיסי טיסה ליעדים שונים, ביניהם מדינות המזרח הרחוק אשר פועלות בשדות התעופה במדינה שלהם.

אי היכרות זאת גורמת להם פעמים רבות לשלם מחיר גבוה יותר בעבור הטיסה. ישנן חברות תעופה רבות אשר מוכרות ברחבי העולם אך לא בישראל אשר מציעות מחירים אטרקטיביים ביותר של טיסות לבנגקוק (עד כדי חסכון של 10-40 אחוזים במחיר כרטיס הטיסה). כיוון שחברות תעופה אלו יוצאות מירדן יש להיעזר בשירותים של חברה מתווכת, כמו למשל חברת פליי איסט אשר מעדכנת את הנוסע במחירי הטיסות ומארגנת אוטובוס שייקח אותו לשדה התעופה בירדן.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*