קריקטוריסט לאירועים

קריקטוריסט לאירועים

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לשים לב, שאירועים מכל הסוגים כמעט אינם מתאפיינים עוד בסדר יום רגיל, כפי שהיינו רגילים במשך שנים. אנחנו יכולים לראות שמרבית האירועים, כבר אינם מסתפקים רק באוכל, טקס, מוזיקה, הדברים הבסיסיים עליהם היה נהוג לבסס אותם במשך שנים רבות.

זה נכון גם לגבי אנשי מקצוע, ספקים, אשר מוזמנים לאירוע. אם בעבר היה ברור שכל אירוע חייב לכלול תקליטן, צלם, קייטרינג ולעיתים גם מעצבים ומפיקים, אזי שכיום לרשימה הזו נוספו עוד מספר אנשי מקצוע, בוודאי אם מדובר באירועים שמיועדים לילדים בגילאים שונים. הסיבה היא, כך יוצרים אירוע הרבה יותר עשיר, מרשים ומיוחד.

בין ההפעלות השונות שאנחנו יכולים למצוא היום במגוון רחב של אירועים, זו קריקטורה לאירוע. הרעיון הוא שמזמינים קריקטוריסט לאירוע ונהנים משירותיו, בין אם זה באופן פסיבי, במובן הזה שהוא מצייר סיטואציות מסוימות של האירוע במהלכו וניתן להשתמש בציורים לצרכי\ם שונים, ובין אם זה אומר, שאנחנו משתמשים בשירותיו באופן אקטיבי, כלומר משתפים איתו פעולה, יושבים מולו והוא דואג לצייר אותנו כפי שהוא יודע ומסוגל, בהתאם לידע שלו, ליכולות המקצועיות שיש לו, לכלים שעומדים לרשותו וכן בהתאם לזמן האירוע.

צריך לומר, הזמנת קריקטוריסט לאירועים זה לא דבר חדש בהכרח. הרי בעבר, בנשפים גדולים היה נהוג להזמין ציירים שיציירו את האירוע ואת האורחים, שכן אז לא היו מצלמות סטילס או וידיאו שיכלו לתעד את האירוע. עם הזמן זה השתנה ומקומם של הצייר נדחק החוצה. בשנים האחרונות, במסגרת השינוי התרבותי שעבר עולם האירועים מכל זווית אפשרית, בין היתר עצם זה שאירועים קטנים וגדולים קיבלו משמעות רחבה יותר ונפח גדול יותר, אזי שאנחנו יכולים לראות את חזרתם של ציירים וקריקטוריסטים לאירוע בצורות שונות. זאת למרות שעדיין נהוג להשתמש בשירותיהם של צלמים, הן סטילס והן וידיאו.

לפני סיום חשוב להדגיש, לא מדובר רק על סוג וסגנון מסוים של אירועים אלא על מגוון רחב, כולל אירועים של ילדים, מבוגרים, מקומות עבודה, טקסים מסוימים ועוד מגוון רחב של אירועים מסוגים שונים.

לעוד מידע הכנסו לאתר של magic ben

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *