מאכלים לאירוע עם קייטרינג חלבי

סוגי מאכלים המתאימים לאירוע עם קייטרינג חלבי

אם אנחנו נתבונן על תפריט ביתי, מנות לארוחת בוקר, צהריים או ערב, אזי שאנחנו יכולים למצוא ביניהן לא מעט מנות חלביות. מנות שאין בהן כלל גרם אחד של בשר.

זה מעלה את השאלה, מדוע אם כך, כל כך הרבה אנשים מעדיפים קייטרינג בשרי באירועים, מדוע זה נתפס כחובה כמעט באירועים. הרי באופן טבעי, אנחנו לא צורכים רק בשר אלא גם מנות חלביות, אז למה אנחנו לא תמיד רואים לנכון כשמציעים לנו מאכלים חלביים באירועים שונים?

האמת היא, שיש לא מעט סוגי מאכלים שיכולים להתאים לקייטרינג חלבי, מאכלים שאנחנו יכולים להתחבר אליהם מאחר ואנחנו צורכים אותם על בסיס קבוע בבית, במסעדות או בארוחות משפחתיות שונות.

>>> קבלו ייעוץ להתאמת תפריט לאירוע – צרו קשר עם שפית נועה דניס

כך למשל, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של סלטים אשר יכולים להיות מוגשים במנות הפתיחה או כמנות ראשונות וכן הן יכולות להיות מוגשות לשולחנות של האורחים על בסיס קבוע. בין היתר, אנחנו יכולים למצוא סלטים עם תוספות שונות של גבינות.

כמו כן, אנחנו יכולים להציע לאורחים שלנו מאפים מסוגים שונים, בין אם זה בורקסים עם גבינות, פיצות וכן כריכים שונים שכוללים גבינות מסוגים שונים. אלה יכולים להתאים גם כמנות ראשונות, עיקריות ובמקרים שמדובר באירועים קטנים אז הם יכולים להיות מוגשים במסגרת מגשי אירוח.

בתור מנות עיקריות אנחנו נוכל להציע לאורחים שלנו מנות מגוונות, בין אם מדובר בפסטות, לזניות, פשטידות, קישים ועוד שלל מאכלים שונים שכוללים גבינות. מעבר לכך אנחנו יכולים גם להגיש מנות שהן לא על טהרת הגבינות בהכרח, כמו קטניות ודגים מסוגים שונים.

אין צורך לציין שבתור קינוחים המבחר שלנו הוא הרבה יותר גדול מאשר בקייטרינג בשרי, בגלל שאנחנו יכולים להשתמש בחלב כמרכיב להכנה. לכן אנחנו יכולים להציע עוגות, עוגיות, מוסים, גלידות ועוד.

מן הסתם, סוגי המאכלים ייקבעו על פי המנות שאנחנו נרצה להציע לאורחים שלנו, בהתאם לסגנון האירוע. אם זה אירוע קטן נוכל להציע מבחר לא פחות נרחב מאשר באירוע גדול, אך סביר להניח שהוא יהיה מסגנון אחר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *