אירועים

קפה למכונות – עולם אחר

22 באוגוסט 2012 על-ידי מירי ביטון ב- אוכל לאירועים, קפה עם 0 תגובות

קפה למכונות – עולם אחר

הקפה הוא אחד המוצרים הפופולאריים בעולם ונורא קל לבטא את שמו בשפות אחרות מאחר וזה נשמע כמעט אותו הדבר. הקפה הנמכר ביותר הוא קפה הפוך שמורכב ממנת אספרסו, חלב וקצף. התרבות האמריקאית בה בכל בוקר ניגשים לבית הקפה לקנות קפה הפוך הפכה להיות גם תרבותם של הישראלים. לפני כל תחילת יום עבודה פותחים את היום בקפה הפוך או מנת אספרסו להתעוררות מקסימאלית וחוויה תרבותית של הכלל.

פאסט קפה

באיטליה שתיית הקפה היא חוויה בפני עצמה, באיטליה לא שותים קפה מאבקה אלא רק קפה למכונות איתו מכינים אספרסו. האיטלקים שותים בדרך כלל את הקפה שלהם בצורת שוט אספרסו כאשר הם עומדים בבר של בית הקפה ולוגמים מהקפה בעמידה. במידה ותבקשו לשבת לשתות את הקפה שלכם הוא בוודאות יתייקר. פולי הקפה הטובים ביותר מיובאים מאיטליה, שם תוכלו להתענג ממספר רגעים של נחת בטעם האיכותי של הקפה.

איך מגיע הקפה?

קפה למכונות ניתן לרכוש בחנויות שמוכרות מכונות קפה ואביזרים נלווים. קפה למכונות בא בדרך כלל בקפסולות מיוחדות לפי טעמים וארומה. ישנן מכונות דרכן ניתן להכין קפה רק על ידי קפה טחון או פולי קפה שהמכונה טוחנת בעצמה. ישנן מכונות שיכולות להכין קפה על ידי קפסולות ופולי קפה גם יחד, תלוי במכונה אותה אתם רוכשים.

המכונה הראשונה

מכונת הקפה הראשונה יוצרה בתחילת המאה ה-20, חברת ויקטוריה הובילה בתחום כאשר הפיקה 130 כוסות קפה בשעה. מכונת הקפה האוטומטית טוחנת את הקפה ומכינה אותו על ידי לחיצה על כפתור. ניתן גם להקציף את החלב בעזרת המכונה ולהכין קפוצ'ינו על ידי קפה למכונות איכותי עם ארומה גבוהה.

קפה אמיתי מול אבקת קפה

קפה למכונות יעיל להכנת קפה אך ורק על ידי מכונת קפה מאחר והוא טחון בצורה שונה מאבקת הנס אליה אנחנו רגילים. אי אפשר להשוות בין קפה אספרסו שמוכן על ידי מכונת קפה לבין קפה שנעשה על ידי אבקת קפה מעובדת. הארומה היא שונה והטעם אחר לגמרי, החוויה בשתיית קפה למכונות יכולה להיות מרגיעה ומרעננת. כולנו זקוקים לרגעים של נחת וקפה טוב יכול להעניק לנו הרבה רגעים כאלו, כדאי לכם לנסות!

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*