מתנות לאורחים באירוע קטן

מתנות אולטימטיביות לאורחים באירוע קטן

עריכה של אירוע חגיגי נראית כמו משימה בלתי אפשרית כמעט. רגע לאחר שיש כבר טבעת אירוסין והתשובה היא "כן", מתחילים המאורסים הטריים לתכנן כיצד הם מעוניינים שהחתונה שלהם תיראה. לא כל אחד מבין את העלויות הכרוכות בארגון של אירוע, ויש כאלה שרק לאחר שהם מתחילים לבדוק לגבי עלות מול כל ספק מבינים כיצד החיבור של כל אחד ואחד מאלה מביא בקלות אל הוצאה של סכומי עתק. האם זה אומר כי צריכים להסתפק רק במועט? הניסיון של בעלי שמחות לשעבר שם את הדגש על מה שחשוב, שהוא הכבוד שנותנים לאורחים אשר יוצאים מן האירוע שבעים ומלאי התרגשות בעצמם. איך מרגשים את האורחים? מעניקים גם להם מתנה.

מעניקים לאורחים מתנה

זה אולי ברור לגמרי כי האורחים שמגיעים אל אירוע קטן מגיעים עם מעטפה שבה יש צ'ק או כסף במזומן, כאשר ישנם אורחים של כבוד שתמיד טורחים לפנק עם סכום גדול מן הנדרש או לשדרג עם מתנה שתהיה שימושית לזוג הטרי בביתם המשותף. מה פחות ברור כאשר עורכים חתונה בארץ? כי צריכים להתייחס בכבוד אל האורחים שמגיעים אל האירוע שנחגג, כאשר זה רק מראה על רמה של השקעה ברגע שבו טורחים בחיפוש אחר שי קטן או גדול שאותו מעניקים בעלי השמחה עבור כל האורחים בחזרה. זה נעים, זה מפנק וזה לאות תודה.

איזו מתנה הולמת את האירוע

השלב הבא לאחר שכבר מבינים כי רוצים לפנק את האורחים שמגיעים אליהם לחתונה הוא המציאה של המתנות שיהלמו את המעמד שלהן בתור שי לכל אחד ואחת שבאו לשמח אותם. התחום של המתנות לאורחים עצמם הוא כזה שפחות מפותח בזו המדינה הקטנה, אבל ככל שהזמן חולף לו וכך גם עולה לה הדרישה עבור מתנות לאורחים, כך גם הסוגים של מתנות רק הולך ונעשה יותר נרחב. לא עוד סוכריות דרז'ה בצבעי פסטל במוגשות בתוך מארז מהודר, אלא מגוון שלם של ממתקים לצד עוד סוגים של חומרים שמהם יכולים להרכיב מתנה אולטימטיבית לאורחים באירוע קטן עם שמחה גדולה.

קונים מתנות לפי תקציב

החיפוש אחר מתנות מושלמות יכול להיות די מרתיע בתחילה מכיוון שהעלות עבור כל מתנה יכולה להיות כמה שקלים בודדים או כזו שעולה עשרות של קלים עבור כל אחת. מה שצריכים לזכור הוא כי עבור אירוע קטן שבו אין הרבה משתתפים יכולים להגדיל את ההשקעה הזו כי אזי העלות היא לא תהיה גדולה, אבל ההפתעה כן.

יכולים לבחור מתנה שהיא ממותגת עם אריזה יפה. זו יכולה להיות אריזה של שוקולד עם התאריך של האירוע. יכולים להשקיע עם רכישה של צמח מיוחד כמו עץ בונסאי במידה ויש תקציב שמיועד מראש עבור מתנות לאורחים של האירוע כאשר תמיד יהיה מחיר נמוך יותר לכל מי שרוצה לרכוש כמות גדולה של אותו המוצר.

מתנה שימושית או חד פעמית

הדבר האחרון שעליו צריכים לחשוב טרם הבחירה של המתנה הכי מתאימה לאירוע קטן הוא שרואים את הפרצופים של האורחים ואותם גם פוגשים אפילו יום למחרת, לכן זה מאוד כדאי להשקיע במתנה עם מחשבה יצירתית לא לבחור במתנה שחוזרת על עצמה. יכולים לרכוש סבונים שמגיעים עם מיתוג וריחות משכרים או לרכוש צמחים שמסמלים את הצמיחה של המשפחה שעורכת את החגיגה ומוענקים בתוך כלי מעוצב לכל אחד ואחת. ככל שההשקעה תהיה מכבדת והמתנה שימושית במיוחד, כך האורחים ישמחו ויעריכו מאוד את ההבנה כי גם הם מצפים למתנה קטנה לאות תודה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *