אירועים

האם לקחת איתנו סמארטפון לכל אירוע?

24 במרץ 2013 על-ידי מירי ביטון ב- כללי עם 0 תגובות

האם לקחת איתנו סמארטפון לכל אירוע?

בשנים האחרונות ניתן לשמוע כי הסמארטפונים כבשו את עולם מכשירי הטלפון הסלולאריים וכי כל אדם אשר מעוניין לחוות מהי קדמה טכנולוגית צריך לחוות סמארטפון. מאמר זה יסביר מדוע מכשירים אלו מקבלים כל כך הרבה תשומת לב.

סמארטפון- מעבר למחיר

אם יש לכם מכשיר אשר אינו נחשב כמכשיר סמארטפון ואתם מנסים להראות באמצעותו משהו לחבר, קרוב לוודאי שתזכו להערה לעגנית זו או אחרת הקשורה לעובדה שאתם מנותקים ואינכם מצליחים לצעוד עם הקדמה ולהשתמש במה שהיא מציעה לכם.

אם חבר ישלח לכם הודעה של תמונה או  פונקציה מסוימת וכל שתראו על צג המכשיר שלכם הוא ג'יבריש או הודעת שגיאה, קרוב לוודאי שהגיע הזמן להחליף מכשיר. אם עד היום טענתם כי אתם זקוקים למכשיר רק על מנת לתקשר עם הבית וכי אינכם יכולים להרשות לעצמכם עלויות יקרות כל כך על מכשירים סלולאריים, קרוב לוודאי שתיתקלו בהצעה גמישה של תשלומים בכרטיס אשראי. כי היום מי שאינו בעליו הגאים של מכשיר סמארטפון, נחשב כאדם שאינו מבין עניין.

סמארטפון- מגישים לכם עולם שלם

אם צפיתם בפרסומות אשר הציגו מוצרים שונים ותמיד סברתם כי קיימת כאן הגזמה שיווקית, קרוב לוודאי שלא תתקלו בפרסומות רבות המשווקות מכשיר חכם זה או אחר אלא מהירויות גלישה ושירותים נוספים של החברות הסלולאריות. הסיבה לכך נעוצה בעובדה כי אין צורך לשווק מכשירי סמארטפונים חדשים, הם בדרך כלל מוכרים את עצמם. הסיבה לכך היא שאילו מאגדים עולם שלם של אפשרויות שונות במכשיר אחד. חלק מאותן אפשרויות הן: חיבור לאינטרנט, חיבור ישיר לתיבות הדואר האלקטרוני שלכם, נגן מדיה ורדיו לשמיעת שירים, יומני מנהלים, אפליקציות צ'ט ורשתות חברתיות שונות, שיחות ועידה, ייבוא קבצים מהמחשב וזוהי רק תחילת הרשימה. נכון להיום, סמארטפון הוא הטלפון החכם של המאה.

פרטים נוספים? בערוץ היוטיוב של סלקום תמצאו הכל…

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*