אירועים

כניסה לחופה

24 במרץ 2013 על-ידי מירי ביטון ב- חתונות עם 0 תגובות

יום החתונה מעסיק את הכלה והחתן לעתיד, זמן רב לפני היום המיוחל, מאחר ויש הרבה הכנות לעשות וספקים לסגור. אחד מהרגעים החשובים ביותר והמרגשים ביום החתונה היא כמובן כניסה לחופה. הזוג חושב ימים על השיר המרגש ביותר עימו הוא ייכנס אל החופה, כך שהאורחים יתרגשו ויסמרו להם השערות בגוף.

לכל זוג יש את הסגנון האישי שלו במוסיקה, לכן הבחירה בשיר כניסה לחופה צריך להתאים לאופי שלהם ולסגנון אליו הם מתחברים. הרצון הוא להיות מקוריים, בהנחה שהשיר אותו יבחרו לא התנגן ברוב החתונות שהחברים שלהם היו. דרך אחת להיות באמת מקוריים, היא להזמין לחתונה זמר שיכתוב יחד עמכם את שיר חייכם, שיספר לאורחים בזמרה על האהבה שלכם בצורה מרגשת ויפה.

טיפים קטנים, רגע לפני הכניסה לחופה:

בכדי להיות על הקרקע ולא באוויר, קחו כמה לגימות מכוס יין או שמפניה, אבל לא יותר מזה, הלגימות הקטנות יועילו לכם להימנע מהלחץ ולהיות יותר רגועים.

בכניסה אל החופה, תמיד ברגל ימין, כך תתחילו את הפרק החדש בחיים שלכם ברגל ימין.

שימו לב כי אתם לא שוכחים את ההינומה, אחד האלמנטים המסורתיים, היפים והנחוצים עבור הכלה ביום החתונה.

התאימו שיר כניסה לחופה שיתאים לאופי שלכם, אם אתם אנשים פתוחים וזורמים, בחרו בשיר שמח וקופצני ואל תשכחו גם לרקוד תוך כדי כניסה, אם תיישמו את הטיפ הראשון, אולי תזכרו זאת.

אם יש לכם בקשות מיוחדות לגבי הרב המחתן, אל תשכחו לבקש אותן לפני החופה, מאחר כי במהלך החופה יהיה קצת קשה ללחוש מול מאות אורחים.

הטבעות הן חלק חשוב מאוד מהאירוע, שימו לב כי אתם מעניקים את כבוד המשמר למישהו שהתחתן לא מזמן ויודע את משמעות הטבעות ומדוע אסור לאבד אותן.

הכי חשוב שתיהנו מכל חלק בחתונה שלכם, הקשיבו לברכות בחופה ובקשו מאלוקים את משאלותיכם. ביום זה, ברגע זה בו הרב מברך, השמיים נפתחים ומאזינים לכל תפילותיכם.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*