מקום לאירועים

טיפים לבחירת מקום לאירועים

מסיבה , בר או בת מצווה, חתונה, הרמת כוסית, ערב חברה, חינה ועוד כולם אירועים שמתאימים לחגיגה בחללי אירועים מקוריים.

בשל כך מוצאים עצמם רבים מהאנשים מחפשים אחר מקום אטרקטיבי לאירוע שלהם תוך שישנם שלל מקומות שמבטיחים שהאירוע אשר יתקיים בהם יהיה אירוע מרהיב ויוצא דופן.

אבל כיצד ניתן באמת לבחור נכון את המקום לקיים בו אירוע? כמה טיפים לבחירת מקום לאירועים בהמשך.

כאשר אתם בוחרים מקום לאירוע שלכם יש לשים לב למספר דגשים בבחירה:

מיקום – שימו לב למיקום הגיאוגרפי של המקום או חלל האירוע וודאו שהוא מתאים גם לכם אבל גם לרוב המוזמנים שלכם. חשוב לדעת כי מיקום מרכזי יתר עילה את העלויות של המקום ומיקום צדדי יותר יוזיל בעלויות.

עם זאת לעיתים בשל המרחק תצטרכו לשכור שירותי הסעות ולכן חשוב לבצע השוואות מחירים ולבדוק איזה מקום הינו המשתלם במיוחד עבורכם ומתאים במיקום לצרכים שלכם ושל האורחים שלכם.

כמות האורחים – נסו למצוא מקום לאירוע שמתאים לכמות האורחים שהזמנתם. מועדונים וחללי אירועים כוליים בדרך כלל מספר חללים בגדלים שונים המתאימים ל100  מוזמנים ל200 מוזמנים, ל400 מוזמנים וגם ל1000מוזמנים יותר.

איכות – על תתפשרו על איכות בבחירת המקום שבו אתם רוצים לקיים את האירוע. בחרו מקום איכותי וכזה שגם נראה טוב ומכבד את האירוע שלכם.

שירותים –  צלם, גימיקים, פעילויות ואטרקציות באירוע, מעצבי, קייטרינג  די ג’י כולם שירותים שמציעים מועדונים לאירועים. באולמות אירועים למשל תצטרכו אתם לשכור את השירותים האלה באופן עצמאי. לכן חשוב לבצע בחירה משכילה וכזאת שתתאים לתקציב שלכם.

מזג האוויר – בחרו מקום פתוח או סגור התאם למזג האוויר. חללי אירועים פתוחים מתאימים למזג אוויר קייצי בעוד חללים סגורים בהם פטריות חימום ותנורים מפנקים מתאימים לאירוע חורפי.

המלצות – נסו לבחור מקום מומלץ לאירוע. המלצות ניתן לקבל מאתרים ייעודים של האולמות וגני האירועים השונים כמו גם של שאר חללים לאירוע כמו יקבים, מועדונים, מסעדות, ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *