בירה לאירועים

הידעתם? לבירה יש יתרונות תזונתיים המומלצים לבריאות האדם, הבירה מחזקת את המערכת החיסונית ומורידה את הסיכון למחלות כגון סוכרת, מחלות לב, סרטן ועוד. בנוסף, הבירה משפרת את מצב הרוח, כל עוד שותים במידה.

אחד מהפינוקים המהנים של האדם הוא לגימת בירה ישירות מהחבית. הדרך הטובה ביותר לשדרג את האירוע שלכם ולהעניק לאורחים כמה רגעים של נחת ואושר, היא על ידי בירה מהחבית. ניתן להזמין בירה לאירועים הכולל חבית, ברז ושולחן להנחת הברז. בחירת סוג הבירה היא לפי טעמכם האישי, כאשר ניתן להזמין מספר ברזים לגיוון הטעם של האורחים. גודל החבית של בירה לאירועים היא בגודל של 20 ליטר, כך שאיכות וטריות הבירה נשמרת לאורך כל האירוע. בירה היא משקה אלכוהולי שמשרה מצב רוח טוב, כוס אחת או 2 כוסות של בירה עושות ראש טוב אך לא משכרות, כך שהאורחים שלכם יוכלו ליהנות מהאירוע באופן מקסימאלי.

חומרי גלם איכותיים

הזמנת בירה לאירועים תשדרג את האירוע שלכם ותפיח בו טעם אחר, טעם איכותי יותר, טרי, מגוון ומהנה. הפקת אירוע פרטי כגון חתונה, צריכה להיעשות בבחינת הפרטים הקטנים שיעשו את האירוע. הזמנת בירה מהחבית באיכות גבוהה ובטריות יחד עם מכונת קפה איכותית שתספק קצת אנרגיה לאורחים בסיום האירוע, זה מה שיקנה לכם את האישור שהאירוע שלכם היה מוצלח.

פינוק האורחים שלכם בחומרי גלם איכותיים ובקולינריה טובה, יהפכו סתם חתונה רגילה לחתונה מעולה. החוויה של כל אורח נמדדת בפרטים הקטנים ובהנאה הרגעית מכל אלמנט באירוע. ניתן להזמין בירה לאירועים גם בשטח, לאירועים כגון פסטיבלים שנמשכים מספר ימים, יריד בפארק, יום הסטודנט, יריד אוכל וכדומה. יחד עם בירה מהחבית תוכלו להזמין ברמנים עם תודעת שירות גבוהה שימזגו לאורחים את הבירה בצורה המקצועית ביותר.

מאת

מירי ביטון

שמי מירי ביטון, יחצ"נית בעברי וכיום עוסקת בתחום הפרסום. בנוסף, אני מפעילה את הבלוג הזה כתחביב ועל מנת לספק חדשות ועדכונים בתחום האירועים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *