מאווררים

מאווררים הינם אמצעי קירור ואוורור מוצלחים מאוד ומשתמשים בהם במקומות ובאירועים רבים. הם זולים ביחס למזגנים ואינם זוללי אנרגיה, ולכן, יש יתרון רב בהפעלתם. מתאימים מאוד לשטחים פתוחים דוגמת: רחבות ישיבה במסעדות ובאולמות אירועים, מול רחבות ריקודים ועוד. הם מזרימים את האוויר ורבים אוהבים לשבת מולם ולא תחת מזגן אשר מקפיא את החדר. ניתן להבחין במאווררים מסוגים שונים שחלקם נועד לשימוש ביתי ואחרים שהינם תעשייתיים.

מאווררי תקרה

מאווררים תעשייתיים נועדו לאתרים גדולים המשמשים ציבור רב של אנשים. יש מאווררי תקרה בגדלים שונים שהינם בעלי יכולת לכיסוי שטח ענק. ניתן להתקין מספר כאלו בצורה בטיחותית באולמות רחבי ידיים אותם אי אפשר לסגור בצורה הרמטית. מוסכים, האנגרים למטוסים, מרכזים לוגיסטיים, מחסני מזון, רפתות ולולים הם סוג של מבנים כאלו. הפעלת סדרת מאווררים כזאת נעשית ממרכז בקרה אחד, הם פועלים חרישית ואינם מפריעים לשטף העבודה. ניתן להרכיב עליהם אמצעי תאורה, רמקולים, מצלמות וגלאי עשן. הם אינם תופסים מקום על הקרקע ולא ניתן להיתקל בהם.

מאווררים אנכיים

מאווררים אנכיים בגדלים שונים מופעלים באתרים סגורים אבל את הניידים שבהם ניתן להעביר גם לשטחים פתוחים. יש כאלו שמגיעים עם גלגלי גומי מיוחדים וניתן להוביל אותם גם על משטחים שאינם סלולים. מאווררים תעשייתיים מיוצרים עם טכנולוגיה חכמה שמאפשרת עבודה רציפה ללא מאמץ רב מדי. חלקם נבנים בהתאמה לתפעול באזורים לחים, ולכן, מיוצרים מחומרים שאינם מחלידים. המנועים שלהם מוגנים אף הם מחשיפה חיצונית. כך הם יכולים לפעול לטווח ארוך ללא בלאי מצטבר.

מתאימים לכל עונות השנה

ישראל הינה מדינה חמה, יחסית, ויש בה ימי חום רבים שחלקם מגיע גם בחורף. מאווררים הם פתרון נהדר לכל עונות השנה. ניתן לווסת בקלות את עצמת הסיבוב שלהם וליהנות מהם גם כאשר הטמפרטורות בסביבה אינן קיצוניות. קל לתחזק אותם וניתן לאחסן את הניידים שביניהם בעיתות בהם אין בהם צורך. מומלץ לרכוש מאווררים שמיוצרים על ידי חברות בעלות מוניטין. הן מוכרות את תוצרתן המובחרת ברחבי העולם ורבים נהנים מהם. המשווק מספק גם שירותי התקנה למאווררי תקרה גדולים וככל  הנדרש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *