אירוע בר מצווה בכותל

מחפשים דרך מקורית לחגוג לילד שלכם את בר המצווה? ההצעה שלנו היא אירוע בר מצווה בכותל! בשביל לחגוג את החגיגה הזו במקום הטבעי ביותר, עם אווירה רוחנית של קדושה וטוהר, של התחדשות ושל הרבה משמעות מאחורי כל פינה.

הכותל שנמצא בעיר הבירה שלנו, מסמל עבור כולנו מקום של אחדות בו נפגשים אנשים שונים שלכל אחד גישה אחרת, אם חילונית, דתית, חרדית וכדומה. חומות העיר העתיקה יעניקו לכם תמונות של זיכרון קדוש לנצח, הברכה שתתקבל באותו היום על הנער, היא ברכה כפולה ומכופלת מאחר והיא כוללת מצווה, שהנער הצליח להביא עימו את כל משפחתו לברך ולהתברך בכותל.

תכנון אירוע לדוגמא:

אירוע בר מצווה בכותל אותו אנחנו מציעים, הוא אירוע של חוויה, קדושה וקולינריה. הרעיון הטוב ביותר הוא להשכיר אוטובוס או מיניבוס לפי כמות האנשים, לעצור בדרך לארוחת בוקר קלה, להמשיך הלאה אל הכותל ולהגיע מוקדם ולא בשעות לחוצות. בירידה מהאוטובוס צוות של מתופפים יתקעו בשופר ויקבלו את פניכם, משם תמשיכו כולם יחד בתהלוכה מלאה במזמור מסורתי, שופרות, תיפוף והרבה שמח.

בכניסה אל הכותל המתופפים ימתינו בחוץ, אתם תיכנסו לשלב הברכות עם הרב. מומלץ לקבוע פגישה מראש עם רב הכותל, בכדי שלא תצטרכו להמתין. לאחר הטקס כדאי לכבד את האורחים בכיבוד קל ושתייה ולהתחיל סיורים סביב הכותל להעשרת הידע ולהנאה מאתרים היסטוריים. בכותל יש את עיר דוד המרהיבה שתגרום לכולם ליהנות מהחוויה, ישנן מנהרות הכותל, מנהרת הדורות ועוד מקומות ששווה לבקר.

כמובן שיש צורך לבחור אחד, משום שזה מצריך זמן וכסף. לאחר הסיור, אפשר ללכת למסעדה ולפנק את כל האורחים בארוחה טובה. במידה ואתם רוצים להמשיך את האירוע בחגיגה גדולה, אפשר להזמין מקום במסעדה בה ניתן להשמיע מוסיקה ואף לרקוד. אירוע בר מצווה בכותל יכול להיות חוויה מדהימה שלא תשכחו לעולם, הכול תלוי בתכנון ובהפקה.

מאת

מירי ביטון

שמי מירי ביטון, יחצ"נית בעברי וכיום עוסקת בתחום הפרסום. בנוסף, אני מפעילה את הבלוג הזה כתחביב ועל מנת לספק חדשות ועדכונים בתחום האירועים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *