אירועים

הדפסת מגנטים

22 באוגוסט 2017 על-ידי dolev ב- לעסקים עם 0 תגובות

הדפסת מגנטים

עם פריצת הטכנולוגיה הדיגיטלית לשוק העולמי, בתחומים רבים ומגוונים, נפתח גם עולם הדפוס לטכנולוגיה חדשה זו. קובץ דיגיטלי מקודד בקידוד מיוחד מועבר מהמחשב אל מכונת הדפוס. דפוס דיגיטלי פישט מאוד את טכנולוגית הדפוס, והנגיש אותה לקהלים שעד לאותו זמן לא השתלם להם להשתמש בטכנולוגיה זו. שיטה הדיגיטלית בדפוס הביאה לאפשרויות פרסום נוספות, עבור עסקים קטנים וגדולים ואפילו אנשים פרטיים.-אחת האפשרות היא הדפסת מגנטים .

הדפסת מגנטים הם כלי פרסומי יעיל מאוד ונוח. ניתן להשתמש בהם ככרטיס ביקור, או כעלון פרסומת, ולהציג אותם על דלתות, מקררים, מכוניות ועוד. מגנטים הם כלי פרסומי יעיל בזכות היכולת שלהם להישאר קבועים מול עיני הלקוח, עד לזמן בו הוא יצטרך את שרותי בעל העסק, וידע לאן להתקשר, ולמי לפנות.

פלח שוק נוסף הנהנה מהדפסת מגנטים הינו שוק האירועים והכנסים למיניהם. הדפסת המגנטים משמשת כמתנת הוקרה ומזכרת למשתתפים באירועים. זהו טרנד אופנתי בו אנשים אוהבים לתעד עצמם כשהם בשיאם שמחים ומאושרים ועל כן הדפסת מגנטים זה ללא ספק האטרקציה המתאימה ביותר.

בתי דפוס מספקים ללקוחות עסקיים אופציה להדפסת כל סוגי המגנטים בכל הגדלים, הצבעים והסוגים , בעיצוב אישי , על מנת לקדם את העסק, לפרסם , למתג וככרטיסי ביקור. במגנטים ניתן לשלב כיתוב, מספרי טלפון ואמצעי קשר אחרים, תמונות מקוריות, ועוד כיד הדמיון. הגרפיקאים בבתי הדפוס יציעו לכם מגוון אפשרויות.

כיום בתי הדפוס בעלי מכשור ומחשוב מתקדמים ביותר, מציעים  אלפי תבניות שונות של מגנטים, הכוללות מגוון עצום של צבעים, רקעים, פונטים שונים ועוד, כך שכל אחד יוכל למצוא אצלנו את המגנט המתאים לו ביותר. יש בתי דפוס המחזיקים לרשותם גרפיקאים מקצועיים בעלי מיומנויות וטכניקות עיצוב ייחודי המותאם לצרכי הלקוח. הדפסת המגנטים יכולה להגיע בצורת מוצר מוגמר אחד ו/או לצרף אליו לוחות שנה או כל דבר העולה בדמיון הלקוחות.

חשוב לבדוק מול כל בית דפוס את איכות חומרי הגלם בהם הוא משתמש להדפסה על המגנטים. חשוב שהתמונה או הכיתוב לא ידהו עם הזמן. שההדפסה נעשית מחומרים עמידים למים ואינם מתכלים או מתקלפים. הדפסה על גבי מגנטים יכולה להגיע בגדלים שונים לבחירת הלקוח, אך לא תאבד מאיכות ההדפסה פיזור הצבעים, אחידות תמונה ורזולוציה.

הדפסה על מגנטים יעילה גם בהפצה ושיווק העסק כמוצר שיווקי ממתג ומקדם. הצמדת הדפסה מגנטית על דלת, מקרר, וכל גוף מתכתי, לא מצריכה חומרי הדבקה, חסכונית ולא מלכלכת ואינה משאירה סימנים. זהו מוצר פרקטי בנוסף לשאר המטרות שלשמו החלו בהדפסת מגנטים. הציוד להדפסת מגנטים מהמשוכללים ביותר הינו ציוד בסיסי מינימלי שמאפשר לבצע הדפסת מגנטים ברמה ובאיכות מעולה. לא צריך לשם כך מערך שלם של לוגיסטיקה. עריכה, עיצוב וגרפיקה תואמת תבצע עבורכם הדפסת מגנטית איכותית ובמחירים משלמים בבתי הדפוס השונים.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*