אירועים

כריכים – 'סחורה' קולינרית איכותית ומבוקשת!

22 באוגוסט 2012 על-ידי מירי ביטון ב- אוכל לאירועים עם 0 תגובות

כריכים – 'סחורה' קולינרית איכותית ומבוקשת!

אם עד לפני כמה שנים היו מבקשים מבעלי אירועים להחליף או לצמצם את היקף שירותי הקייטרינג של האירוע שלהם למען שכירת שירותי קייטרינג אשר ידועים בשם שירותי כריכים לאירועים, הרי שרוב בעלי האירועים היו מביעים בגיחוך ובניגוד מוחלטים. לעומת זאת, היום, יותר ויותר בעלי אירועים מתעניינים בשירותי קייטרינג חדשניים אשר מציעים שירות ומוצר אשר נמצאים 'מחוץ לקופסא'. בין כל אותם שירותים חדשניים, כלל לא ניתן שלא לשים לב לשירות אשר ידוע בשם כריכים לאירועים – ואיך לא… לפיכך, על שירות כריכים מיוחד זה נספר במהלך המאמר המדובר.

כריכים לאירועים – מהי מהות השירות ועוד.

ובכן, עכשיו הגענו לחלק המעניין מבחינת כל מה שנוגע לשירות הכריכים לאירועים האמור לעיל. בפועל, ה'מוצר' אשר עומד במרכז העניינים של השירות הינו כריכים – אבל לא סוג רגיל, בסיסי וסטנדרטי, אלא בדיוק להיפך – כאלו אשר ידועים בשם כריכים לאירועים מכל מה שמשתמע מתואר ושיוך אלו. במילים אחרות, הכריכים הינם לא פחות מאשר כריכי גורמה, בעלי טעם קולינרי בלתי נשכח, עשויים מחומר הגלם קמח על סוגי השונים ברמה הגבוהה ביותר, מכילים בתוכם שלל בשרים ועופות, גבינות מובחרות ונדירות (כל הכריכים כשרים כמובן!) ועוד. בנוסף לעובדה כי הכריכים המדוברים רלוונטיים לאירועים מכל הסוגים, ניתן להזמין את השירות עם 'תוספות' בדמותם של מגשי אירוח לאירועים אשר מוכנים במקום או בדמותם של מגשים מוכנים לאירועים ובדיוק לפי הזמנה.

הזמנת כריכים לאירועים – איזה שירות מעולה!

ובכן, לאחר שהסברנו לעיל מהי המהות וההגדרה של השירות אשר ידוע בשם הזמנת כריכים לאירועים, כעת נספר מה הוא כולל בפועל ואיזה ערך ייחודי הוא כולל בתוכו. בפועל, שירות זה בא לידי ביטוי בדמותו של קטלוג עשיר באינספור כריכי איכות ובמגוון עצום, ובמקרה שבו הוא מוזמן כשירות של קייטרינג לאירוע הוא כולל בתוכו הרבה יותר. בפועל, מעבר לכריכים הוא מגיש את פתרונות ההסעדה הייחודיים והאיכותיים הבאים: מגשי אירוח עמוסים מכל טוב אשר הוכנו ממש בזמן האירוע, מגשים מוכנים לאירועים אשר הוכנו ממש בסמוך לאירוע ועוד. בפועל, כל אותם מגשי אירוח לאירועים הינם מומלצים ואיכותיים מאין כמוהם. כל זאת שכן הם כוללים גבינות איכותיות מכל הסוגים, מבחר ירקות טריים, קינוחים מיוחדים ועוד.

הזמנת כריכים מיוחדים – לא רק לאירועים!

אחד מן ה'בשורות' המעניינים של שירות הכריכים המדובר נעוץ בעובדה שהם לא בלעדיים אך ורק לאירועים, אלא בדיוק להיפך. במילים אחרות, במקרה של אירוע כמו יום הולדת, קבלת חג בעבודה, אירוח בני משפחה רחוקים ועוד, אין מתאים, טעים ומקורי יותר מאשר הזמנת מגשי אירוח אשר כוללים בתוכם מגשי אירוח 'עמוסים' מכל טוב, הן ברמת הכריכים והן ברמת התוספות והקינוחים – כראייה, יותר ויותר אנשים מזמינים ונהנים מן השירות!

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*