אירועים

איך אפשר לארגן חתונה אינטימית?

10 באוגוסט 2017 על-ידי dolev ב- אולמות וגני אירועים עם 0 תגובות

איך אפשר לארגן חתונה אינטימית?

חתונה קטנה ואינטימית היא כזאת שרצוי לארגן בצורה מקורית ונכונה. חתונה כזאת היא אמנם מתרחשת עם האנשים הקרובים אליכם, אבל רצוי שהיא תותיר רושם רב וזאת בעיקר כי היא חתונה קטנה שלא תמיד שגרתית. אז מהם השלבים בתכנון חתונה אינטימית וקטנה.

בחירת המיקום – אירועים קטנים בתל אביב

אם אתם מתגוררים או רוצים לארגן חתונה באזור המרכז, אפשר בתור התחלה לבחור מקום לאירועים קטנים בתל אביב וזאת על מנת למצוא חלל מתאים לחתונה שלכם. ההצעה לארגן דווקא את החתונה בתל אביב היא בשל המיקום המרכזי של החתונה, ובשל שלל האופציות שמציים חללים בתל אביב לקיום חתונה.

רעיון כולל לאירוע – בחרו קונספט מדליק

לאחר שמצאתם את המיקום המושלם, חשוב שתמצאו קונספט או רעיון כללי שינחה את האירוע שלכם. חתונות קטנות בדרך כלל משאירות את ה'שואו' לחתונות הקטנות והן מתקדמות במתן תשומת לב לפרטים ולאורחים. כדי לבחור קונספט מתאים לאירוע, חשוב להתייעץ עם מארגן החתונה באולם המתאים לחתונות קטנות ולהבין לאיזה כיוון לוקחת החתונה שלכם. האם היא חתונה קלאסית ועדינה? או חתונה עמוסת צבע ורעיונות מדליקים? או שמדובר באירוע משפחתי שבו שלל אלמנטים חיי המשפחה והחברים? ההחליטו מהו הקונספט שלכם ובכך המשיכו לעצב ולארגן את החתונה.

בחירת האוכל – בחרו אוכל שמתאים לסוג האורחים שלכם

חשוב לבחור את האכול לאירוע בהתאם לסוג האורחים שלכם וגם בהתאם לעונה. בדרך כלל מארגן החתונה או מנהל האירוע שלכם ינחה אתכם בסוג האוכל המתאים והמנות המומלצות, אך חשוב שגם לכם תהיה אמירה בסוג האוכל והמנות שאתם רוצים להגיש לאורחים שלכם.

שימו לב לפרטים הקטנים – כלל הפרטים שמחברים אירוע שלם

חשוב לשים לב לפרטים הקטנים של האירוע ולבדוק שהם מתאימים לקונספט ולסגנון החתונה שלכם. בחרו את הסכום המתאים, את המפות, המפיות, סידורי השולחן, נראות הכניסה לאירוע ועוד. בכך תוכלו לוודא שהחתונה שלכם מתכתבת נכון גם עם הסגנון של האורחים, גם עם גודלה של החתונה, וגם עם בחירת המוזיקה לאירוע שעליה בוודאי תשימו את הדגש בתכנון החתונה.

 

בנוסף מאמר זה יוכל לעניין אותך

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*